Polski Związek Brydża Sportowego

Jednolity Kalendarz Sportowy 2010 - projekt

Uprzejmie proszę o zgłaszanie imprez do Jednolitego Kalendarza Sportowego 2010 poprzez właściwe WZBS-y. Informacja o imprezie winna zawierać: datę, nazwę, miejsce rozgrywek, dane osoby odpowiedzialnej za sprawy organizacyjno-finansowe (rozliczenia poprzez WZBS-y). Wszystkie zgłoszenia należy przekazać do biura ZG PZBS (pocztą, bądź mailem latala@pzbs.pl).
Zatwierdzenie kalendarza nastąpi w grudniu br.


Marian Wierszycki
Przewodniczący Komisji Regulaminów Sportowych i JKS

 

Jednolity Kalendarz Sportowy 2010
Styczeń
8-10.01 I liga - 2 zjazd (8 meczów) Starachowice
9-10.01 II liga - 3 zjazd
11.01 KMP - I termin
15-17.01

17.01 Our 1st Auction Pairs - Klub Brydżowy TGRs Londyn
22-24.01

29-31.01 Konsultacje szkoleniowe seniorów
Luty
1-5.02 Europejska kursokonferencja sędziowska Sanremo, Włochy
6-7.02 II liga - 4 zjazd
8,02 KMP - II termin
12-14.02 Konsultacje szkoleniowe kobiet - etap 3 Warszawa
18-28.02 44. Bridge Festival Tel Aviv
19-21.02 Mityng "Żuławski" Elbląg
26-28.02 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
Marzec
5-7.03 18. Puchar "Grodu Staszica" Piła
8,03 KMP - III termin
11-21.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej Reno, Nevada
12-14.03 II liga - 5 zjazd
20.03 2. Memoriał im. Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
21-26.03 White House Junior International Teams
Amsterdam, Holandia
26-28.03 Krakowska Wiosna Brydżowa w tym
OTP Drewniane Głowy

Kraków
27.03 Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików KP, MA, DS, MP
Kwiecień
4-5.04 Wielkanoc
9-11.04 Mityng Łódzki Łódź
12,04 KMP - IV termin
12-19.04 3. World Women's Online Bridge Festival BBO
15-18.04 11. Mityng "Hotel Senator" Starachowice
23-25.04    
Maj
30.04-3.05 30. Mityng Uznamski Świnoujście
30.04-3.05 15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa
7-9.05 31. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
7-20.05 Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins
10.05 KMP - V termin
12-13.05 25. Bonn Nations Cup (Invitational) Bad Godesburg, Niemcy
13.05 30. Bonn Cup (Open pairs) Bad Godesburg, Niemcy
14-16.05 1. German Bridge Team Trophy (Open) Bad Godesburg, Niemcy
14-16.05 I liga - superliga-finał
21-23.05 3. Bridge Forest Trophy

Debrzyn
28-30.05 15. Warmińsko-Mazurski Festiwal Brydżowy Olsztyn
29-30.05 7. OTP o Puchar Prezydenta Starogardu Gdańskiego Starogard Gdański
Czerwiec
3,06 Boże Ciało
3-6.06 50 Poznański Kongres Brydżowy

Poznań
11-13.06

12.09 7. OTP Quickpack Polska Jędrzejów
13.09 15. OTP "O Puchar Prezesa Kolportera" Kielce
14,06 KMP - VI termin
22.06-3.07 50. Drużynowe Mistrzostwa Europy Ostenda, Belgia
18-20.06

26-27.06 OTP "Łuczniczka" Bydgoszcz
Lipiec
9-17.07 53. Międzynarodowy Kongres "SŁAWA '2009" Sława
12,07 KMP - VII termin
22.07-1.08 50. Międzynarodowy Kongres Bałtycki Sopot
22.07-1.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej New Orleans, California
29-31.07

Sierpień
2-9.08 5 Akademickie Mistrzostwa Świata Kaoshiung (Taiwan)
6-15.08 20. Festiwal "Solidarność" Słupsk
9,08 KMP - VIII termin
13-15.08




20-29.08 38. Grand Prix Warszawy Warszawa






Wrzesień
4-12.09 49. Festiwal Brydżowy Pula, Chorwacja



13,09 KMP - IX termin
13-16.09 3rd Buffet Cup Cardiff, Walia
16-19.09 37. Festiwal Brydżowy "VILNIUS CUP" Wilno, Litwa
17-19.09 Mistrzostwa Polski Energetyków Muszyna
17-19.09 19. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
17-19.09 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Poznań
24-26.09 6. Olsztyński Mityng Brydżowy Olsztyn
24-26.09 52. Mityng Bursztynowy Szczecin
27-30.09    
Październik
1-3.10

1-16.10 Otwarte Mistrzostwa Świata Filadelfia, USA
8-10.10

11.10 KMP - X termin
15-17.10

22-24.10 I liga - 1 zjazd (7 meczów) termin może ulec zmianie
(ostateczny termin zostanie
podany w terminie finału ligi)
23-24.10 II liga - 1 zjazd
29-31.10

Listopad
4-7.11 20. Memoriał im. Janiny Wielkoszewskiej Stargard Szczeciński
8,11 KMP - XI termin
11.11 15. Turniej z okazji Dnia Niepodległości Lubin
12-14.11

20-21.11 II liga - 2 zjazd
25.11-5.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej Orlando, Florida
27-28.11 15. Memoriał Irka Nowaka Poznań



Grudzień
3-5.12

10-12.12 Międzynarodowy Turniej Teamów Cittá di Milano Mediolan, Włochy
13,12 KMP - XII termin
17-19.12 Finał Grand Prix Polski 2010