Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 

Jak zostać organizatorem podpowie Komisarz KMP Stefan Jacek Berwid:
sjberwid@poczta.onet.pl tel. (22) 6642572 kom. 0601678661

Dane ORGANIZATORÓW

Lp. Kod Imię Nazwisko Miasto Organizator Telefon WZBS
1. BI1 Grzegorz Zalewski Białystok Podlaski ZBS 609047410 PD
2. BR1 Svetlana Bodrenkova Mińsk Katok Mińsk
Białoruś
3. BY1 Józef Palewicz Bydgoszcz OZBS 52-3712270 KP
4. BY2 Andrzej Dec Rypin MOSiR 603590466 KP
5. BY3 Eugeniusz Ogonek Inowrocław
52-3523027 KP
6. BY4 Karol Szwenkel Toruń
607935010 KP
7. BY5 Ludwik Pazderski Nakło n/Notecią "Czarni" Nakło 602816071 KP
8. CH1 Jarosław Gomuliński Chicago KB Ambasador 7084205319 USA
9. CI1 Waldemar Podgórski Ciechanów TKKF "Promyk" 23-6720709 MA
10. CI3 Krzysztof Bartosiewicz
Centrum Kultury 23-65... MA
11. CZ1 Stanisław Górski Dobrodzień OKiS Dobrodzień 34-3575346 OP
12. EL1 Bogusław Gierulski Elbląg
693446832 WM
13. EL2 Adam Jakubiak Braniewo MOS Zatola 608527421 WM
14. GD1 Mirosław Męcik Gdańsk PWZBS 501345741 PM
15. GD3 Marek Szynborski Rumia DK-SM 601614045 PM
16. GO1 Ryszard Sakowicz Kostrzyń n/Odrą MOSiR 502922348 LB
17. GO2 Jan Ługowski Gorzów Wlkp. Lubuski ZBS 95-72... LB
18. GO4 Henryk Bogucki Skwierzyna OSiR 691378721 LB
19. JG1 Jan Tur Kamienna Góra Tow. Brydżowe 75-74... DS
20. JG2 Jerzy Woźniczko Lubań "Piast" Lubań 75-6460557 DS
21. JG3 Bogdan Nowakowski Jelenia Góra KB "Zabobrze" 75-6420937 DS
22. JG4 Arkadiusz Buczek Zgorzelec MKS Nysa 75-7730261d DS
23. JG5 Jarosław Molenda Bolesławiec Śl. BKB 75-6443430 DS
24. KA1 Jerzy Matura Bytom TB Szombierki 507122884 SL
25. KA3 Henryk Borowiński Jastrzębie Zdr. KRS "Chrobry" 503107259 SL
26. KC1 Robert Kowalski Kielce ŚZBS 41-3621501 SW
27. KL2 Zbigniew Sabała Wieruszów
62-7841207 WP
28. KR1 Tadeusz Tunajek Kraków OZBS 12-4218460 MP
29. KR2 Stanisława Szewczyk Wieliczka

MP
30. KR3 Tomasz Kutek Skawina CKIS 12-2764056
31. LD2 Grzegorz Dziębowski Sieradz SBS "Warta" 609036529 LD
32. LD3 Jacek Komorowski Pabianice PTC Pabianice 601223336 LD
33. LD4 Mariusz Stańczyk Łódź Rondo 42-63... LD
34. LD5 Ryszard Buczek Bełchatów TSiR Jupiter 697027726 LD
35. LG1 Tomasz Baj Lubin SBS Impas 692502995 DS
36. LG3 Jarosław Kowalik Jawor KBS Jawor 76-72... DS
37. LG4 Grzegorz Czapulak Legnica DZBS KS "Konfeks" 666814487 DS
38. LM1 Stanisław Gawryszczak Łomża SBS 86-2184251. PD
39. LS1 Jerzy Ryndak Góra SBS 65-54... LB
40. LU1 Jacek Baka Lublin WZBS 603709020 LU
41. LU2 Zdzisław Widomski Kraśnik SBS 662278573 LU
42. LU3 Piotr Frankowski Biała Podlaska Biała FM 601400875 LU
43. NS2 Jerzy Grabowski Gorlice PTG Sokół 18-3536831 MP
44. NS3 Adam Łączny Rabka Zdr. SBS Jordanów 508906123 MP
45. NS4 Adam Waśko Nowy Sącz SBS 668460454 MP
46. OE1 Mikołaj Citko Ełk "PRIM" Ełk 87-6200474 WM
47. OE2 Władysław Abramowicz Węgorzewo CVKS"Węgoria" 664696816 WM
48. OL1 Jan Rogowski Olsztyn OZBS 89-5271542 WM
49. OL4 Bogdan Lesiński Szczytno Centrum Sportu 509964127 WM
50. OL5 Kazimierz Kulas Morąg SBS Narie 89-7581710 WM
51. OL6 Teresa Skrzypczak Mrągowo SBS 89-74... WM
52. OP3 Grzegorz Kostrzewa Nysa MKS Ekonomik 77-4332511 OP
53. OP4 Piotr Klichta Racibórz SBS OSiR 660435089 OP
54. OW1 Henryk Bieniasz Oświecim UKS "Jocker" 692554912 MP
55. PI2 Kazimierz Lis Rogoźno RCK 602213128 WP
56. PI3 Waldemar Gram Złotów "Ziemowit" 67-2582013 WP
57. PI4 Jan Matuszewski Wałcz SBS "KARO" 662618565 WP
58. PL1 Kazimierz Falkowski Płock OZBS 24-2629761 MA
59. PL2 Adam Pawłowski Kutno MKDK 24-25... MA
60. PL3 Grzegorz Górecki Sierpc Pik OAZA 609927169 MA
61. PO1 Stefan Żuberek Poznań PAB Poznań 503504539 WP
62. PO2 Włodzimierz Ratajczak Gniezno "Jolanta" BOŚ 882658527 WP
63. PT5 Tadeusz Sokołowski Opoczno SBS 44-75... LD
64. RZ1 Marek Pietraszak Rzeszów PWZBS 605100549 PK
65. RZ3 Marek Rusek Mielec Hotel "Polski" 505409818 PK
66. SK1 Eugeniusz Jagiełło Żyrardów KS"Żyrardowianka" 46-8551872 MA
67. SL1 Zdzisław Krupski Słupsk STB 59-8427654 PM
68. SU1 Józef Demiańczuk Suwałki STB Suwałki 604916580
69. SZ1 Stanisław Kietrys Stargard Szcz. ZBS 695480747 ZP
70. SZ2 Maciej Keller Świnoujście MKS "Flota" 501667805 ZP
71. SZ3 Jerzy Świderski Goleniów "Makrosped" 606347866 ZP
72. SZ4 Romuald Leoniewski Szczecin ZPZBS 91-4523332 ZP
73. SZ5 Piotr Neimann Swidwin Zamek 506971108
74. TA1 Leszek Gabriel Tarnów TZBS 14-6221308 MP
75. TB1 Zbigniew Niezgoda Nisko KBS Nisko 15-84... PK
76. TO2 Andrzej Koliński Toronto "Polonus" 416-6517667 Kanada
77. WA2 Tadeusz Luzak Legionowo
501863593 MA
78. WA3 Arek Ciechomski Warszawa
22-62... MA
79. WA4 Włodzimierz Rutkowski Warszawa Mysiadło 604140104 MA
80. WA5 Andz\rzej Sasin Warszawa LO nr 93 502514645 MA
81. WA6 Marian Łukasiak Warszawa CTK 502514645 MA
82. WB1 Ryszard Kluk Kłodzko MKS "Nysa" 74-86... DS
83. WL1 Dariusz Borysow Włocławek OZBS 601666661 KP
84. WR1 Stanisław Gołębiowski Wrocław AZS Politechnika 691558836 DS
85. WR2 Józef Sławenta Milicz SBS Miles 697372389 DS
86. WR3 Darek Marczak Wrocław DŚZBS 606449740 DS
87. ZA1 Lech Szymański Zamość TZBS 608475416 LU
88. ZA2 Stanisław Matusz Chełm CHDK Chełm 608441830 LU
89. ZA3 Jerzy Szczerba Włodawa WDK Włodawa 82-5721454 LU
90. ZA4 Marcin Pachniewski Hrubieszów DK "Słoneczko" 661638850 LU
91. ZG1 Krzysztof Kapturkiewicz Zielona Góra OZBS 606582106 LB
92. ZG2 Feliks Patrak Wolsztyn Wolsztyński DK 68-3875676 LB
93. ZG5 Adolf Bogusz Głogów SBS 609971139 LB