Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 

PROKOM SOFTWARE 2003

w nowej formule!
GRUDZIEŃ STYCZEŃ SIERPIEŃ MARZEC
LIPIEC WRZESIEŃ MAJ PAŹDZIERNIK
KWIECIEŃ LUTY LISTOPAD CZERWIEC
Jak zostać organizatorem podpowie Komisarz KMP Stefan Jacek Berwid:
sjberwid@poczta.onet.pl tel. (22) 6642572 kom. 0601678661 adresy organizatorów
regulamin KMP 2002

KMP 2001

KMP 2000

Klasyfikacje specjalne: Kobiet, Seniorów, Juniorów, Młodzieży Szkolnej

Klasyfikacja ogólna 2003 r.

 startowało 5217 graczy

Lp.

NrEw

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

Pkl

%

1

2888

Waldemar

Lewandowski

7.0

GO3

LB

9849

200

94.70

2

2533

Krzysztof

Hajkowski

4.0

GO3

LB

9665

158

92.93

3

7506

Bogusław

Gierulski

18.0

GD4

WM

9622

136

92.52

4

7507

Mirosław

Wołek

12.0

GD4

WM

9622

114

92.52

5

2165

Ryszard

Styga

7.0

RZ3

PK

9597

102

92.28

6

4242

Adam

Błachnio

4.0

BY6

KP

9536

95

91.69

7

3289

Stanisław

Herman

7.0

OP3

OP

9518

88

91.52

8

703

Leszek

Mielczarek

12.0

OL4

WM

9474

86

91.10

9

704

Janusz

Rogowski

12.0

OL1

WM

9413

84

90.51

10

7114

Adam

Suwik

12.0

WA2

LD

9336

82

89.77

11

3727

Waldemar

Radziak

4.0

WA2

MA

9268

80

89.12

12

1491

Zdzisław

Kulesza

7.0

LS1

LB

9209

78

88.55

13

5990

Dariusz

Sielski

2.5

BY6

KP

9191

76

88.38

14

320

Zbigniew

Sabała

7.0

KL2

LD

9127

74

87.76

15

1569

Jacek

Znamirowski

7.0

RZ1

PK

9121

72

87.70

16

2807

Andrzej

Pilarski

7.0

GD2

PM

9112

70

87.62

17

4645

Stefan

Skowron

4.0

TB1

PK

9098

68

87.48

18

2845

Roch

Rupniewski

7.0

BY4

KP

9091

66

87.41

19

7491

Andrzej

Fronczak

12.0

GD4

WM

9072

64

87.23

20

2309

Wiesław

Mączkowski

7.0

SL1

PM

9067

62

87.18

21

3628

Ryszard

Michalak

4.0

RZ3

PK

9010

60

86.63

22

9314

Andrzej

Koliński

TO2

CAN

8996

58*

86.50

23

8640

Jerzy

Sieracki

4.0

LS1

LB

8956

56

86.12

24

8975

Andrzej

Paradowski

1.0

PT5

LD

8925

54

85.82

24

1821

Stanisław

Róg

4.0

PT5

LD

8925

54

85.82

26

3897

Andrzej

Rękosiak

1.5

GO4

LB

8886

50

85.44

27

5904

Jan

Tur

4.0

JG1

DS

8883

48

85.41

28

2222

Artur

Wójcik

7.0

KL2

LD

8881

46

85.39

29

4609

Krzysztof

Tomsia

4.0

KA2

SL

8881

44

85.39

30

1570

Jan

Kadula

7.0

RZ1

PK

8871

42

85.30

31

1970

Zygmunt

Kubicki

7.0

KR1

MP

8860

40

85.19

32

509

Włodzimierz

Ratajczak

7.0

PO2

WP

8840

38

85.00

33

1684

Jacek

Szutowicz

7.0

SL1

PM

8805

36

84.66

34

1877

Cezary

Komajda

2.5

LU1

LU

8799

34

84.61

35

8541

Andrzej

Wilkosz

18.0

KR1

MP

8796

32

84.58

36

3146

Janusz

Ciruk

4.0

SU2

PD

8784

30

84.46

37

636

Roman

Zieliński

2.5

OL2

WM

8771

28

84.34

38

1382

Bogdan

Szulejewski

7.0

WA3

MA

8765

26

84.28

39

192

Andrzej

Lućko

12.0

KC1

LD

8730

24

83.94

40

7018

Paweł

Ludwicki

4.0

WA2

MA

8708

22

83.73

40

7945

Jerzy

Pawelec

2.5

WA2

MA

8708

22

83.73

42

4643

Jacek

Czaykowski

7.0

TB1

PK

8704

18

83.69

43

1789

Bogdan

Lesiński

4.0

OL4

WM

8685

16

83.51

44

2009

Witalis

Talar

4.0

WA3

MA

8684

14

83.50

45

8428

Krzysztof

Wośkowiak

4.0

PO1

WP

8681

12

83.47

46

1234

Marek

Wichtowski

4.0

ZG2

LB

8629

10

82.97

47

4922

Cezary

Szadkowski

12.0

GO4

LB

8627

9

82.95

48

3509

Wojciech

Morawski

4.0

CI1

MA

8620

8

82.88

49

643

Andrzej

Olczak

4.0

OL1

WM

8603

7

82.72

50

7442

Andrzej

Kaźmierczak

4.0

JG5

DS

8596

6

82.65

51

7449

Antoni

Ochot

7.0

JG5

DS

8596

5

82.65

52

737

Krzysztof

Łukaszewicz

12.0

SU2

WM

8583

4

82.53

53

3724

Jerzy

Skrzypczak

12.0

OL6

WM

8582

3

82.52

54

3933

Jerzy

Zieliński

4.0

GD2

PM

8574

2

82.44

55

4550

Marta

Maj

1.5

LD1

LD

8573

1

82.43

55

8497

Artur

Wasiak

1.5

LD1

LD

8573

1

82.43

Klasyfikacje ogólne specjalne 2003 r.

1. Klasyfikacja KOBIET

startowało 438

Lp.

NrEw

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

Pkl

%

1

4550

Marta

Maj

1.5

LD1

LD

8573

18

82.43

2

783

Małgorzata

Pasternak

12.0

SZ4

ZP

8163

15

78.49

3

3725

Teresa

Skrzypczak

7.0

OL6

WM

7996

12

76.88

4

9674

Małgorzata

Rojkowicz

2.5

RZ3

PK

7881

9

75.78

5

9984

Taky

Bohossian

TO2

CAN

7872

7*

75.69

6

5396

Jolanta

Ziętara

1.0

PI4

WP

7479

5

71.91

2. Klasyfikacja SENIORÓW

 startowało 1410

Lp.

NrEw

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

Pkl

%

1

1491

Zdzisław

Kulesza

7.0

LS1

LB

9209

18

88.55

2

2807

Andrzej

Pilarski

7.0

GD2

PM

9112

15

87.62

3

4645

Stefan

Skowron

7.0

TB1

PK

9098

12

87.48

4

9314

Andrzej

Koliński

TO2

CAN

8996

9*

86.50

5

5904

Jan

Tur

4.0

JG1

DS

8883

7

85.41

6

1570

Jan

Kadula

7.0

RZ1

PK

8871

5

85.30

 

3. Klasyfikacja JUNIORÓW

startowało 224

Lp.

NrEw

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

Pkl

%

1

4550

Marta

Maj

1.5

LD1

LD

8573

18

82.43

2

739

Konrad

Araszkiewicz

12.0

SZ4

ZP

8537

15

82.09

3

4820

Piotr

Demiańczuk

2.5

SZ1

ZP

7801

7

75.01

4

8935

Mariusz

Macielak

4.0

OL5

WM

7662

5

73.67

5

7090

Przemysław Maliszewski

0.5

PI3

WP

7288

7 70.08

6

904 Tomasz Derba

2.5

SZ1

ZP

7255

5 69.76

4. Klasyfikacja MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 startowało 262

Lp.

NrEw

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

Pkl

%

1

8497

Artur

Wasiak

1.5

LD1

LD

8573

18

82.43

2

7400

Piotr

Kruszewski

1.5

WA1

MA

7729

15

74.32

3

5224

Joanna

Krawczyk

1.5

KA2

SL

7470

12

71.83

4

7399

Karol

Gałązka

1.5

WA1

MA

7328

9

70.46

5

8319

Patryk

Kuczera

1.0

KA2

SL

6826

7

65.63

6

7553

Wojciech

Zajkowski

1.0

WA1

MA

6795

5

65.34