Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 2008

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ
MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ
WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ
 
Jak zostać organizatorem podpowie Komisarz KMP Stefan Jacek Berwid:
sjberwid@poczta.onet.pl tel. (22) 6642572 kom. 0601678661
adresy organizatorów regulamin KMP 2008
 


Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 2008

Klasyfikacje za 2008 rok (8 najlepszych wyników)

 

Klasyfikacja ogólna, startowało 4301 zawodników

Lp.

CEZAR

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

K

Pkl

[%Pdf]

1

11443

Jerzy

Grabowski

7.0

NS2

MP

11456

S

100

95,47

2

02054

Waldemar

Lewandowski

12.0

GO1

LB

11295

S

99

94,13

2

02121

Ryszard

Sakowicz

12.0

GO1

LB

11295

99

94,13

4

02748

Roman

Narewski

2.5

NS2

MP

11204

97

93,37

5

04430

Jan

Rogowski

18.0

OL1

WM

11044

S

96

92,03

6

04014

Piotr

Wołowski

4.0

BY5

KP

10996

95

91,63

7

06758

Tadeusz

Luzak

7.0

WA2

MA

10927

94

91,06

8

04413

Grzegorz

Probola

7.0

OL1

WM

10828

93

90,23

9

04203

Janusz

Borowiński

12.0

OL4

WM

10810

S

92

90,08

9

04369

Leszek

Mielczarek

12.0

OL4

WM

10810

S

92

90,08

11

04040

Jerzy

Gober

7.0

SU1

PD

10809

90

90,08

12

01373

Andrzej

Kaźmierczak

7.0

JG5

DS

10807

89

90,06

12

01534

Antoni

Ochot

7.0

JG5

DS

10807

S

89

90,06

14

07895

Waldemar

Kozielewski

4.0

GO4

LB

10789

87

89,91

15

01274

Marek

Czolij

7.0

JG2

DS

10778

86

89,82

15

01668

Edward

Szafraniec

7.0

JG2

DS

10778

86

89,82

17

03154

Krzysztof

Gawędzki

4.0

KA1

SL

10661

84

88,84

17

03621

Krzysztof

Zieliński

4.0

KA1

SL

10661

84

88,84

19

11797

Marek

Pasieka

1.5

BY5

KP

10633

82

88,61

19

11798

Ludwik

Pazderski

1.5

BY5

KP

10633

S

82

88,61

21

01703

Jan

Tur

7.0

JG1

DS

10384

S

80

86,53

22

02151

Cezary

Szadkowski

18.0

GO4

LB

10372

N

79

86,43

23

06334

Dariusz

Krajewski

12.0

PL1

MA

10324

78

86,03

24

01030

Marek

Cyrkiel

12.0

RZ1

PK

10273

77

85,61

24

06978

Tomasz

Ukraiński

12.0

RZ1

PK

10273

77

85,61

26

06112

Roman

Szlachetka

7.0

SZ3

ZP

10212

S

75

85,10

27

09702

Sławomir

Sierocki

2.5

WA2

MA

10149

74

84,58

28

02902

Krzysztof

Gałda

7.0

KC1

SW

10018

73

83,48

29

06001

Tadeusz

Leszczyński

4.0

SZ2

ZP

9980

S

72

83,17

29

08359

Dariusz

Piątek

2.5

SZ2

ZP

9980

72

83,17

31

05920

Andrzej

Dębowski

12.0

SZ3

ZP

9971

70

83,09

32

01264

Zbigniew

Ciereszko

7.0

LG1

LB

9887

69

82,39

33

02646

Wacław

Gąssowski

12.0

KR1

MP

9881

S

68

82,34

34

02843

Andrzej

Wilkosz

18.0

KR1

MP

9873

S

67

82,28

35

04496

Cezary

Wilczopolski

12.0

OL1

WM

9851

N

66

82,09

36

09003

Zbigniew

Samek

7.0

LG1

DS

9836

S

65

81,97

37

01945

Mirosław

Bublewicz

4.0

GO4

LB

9828

64

81,90

38

04944

Andrzej

Czepnik

4.0

PI3

WP

9808

63

81,73

38

05527

Janusz

Wygowski

7.0

PI3

WP

9808

63

81,73

40

05606

Grzegorz

Dziębowski

4.0

LD2

LD

9795

61

81,63

41

01577

Aleksander

Poznysz

7.0

LG4

DS

9775

60

81,46

42

05386

Paweł

Siwiński

7.0

PO2

WP

9774

59

81,45

43

09167

Edward

Bondarewicz

2.5

OP4

OP

9720

58

81,00

43

09192

Radosław

Sawicki

2.5

OP4

OP

9720

58

81,00

45

02650

Krzysztof

Góra

2.5

KA3

MP

9707

56

80,89

45

10118

Jarosław

Pęski

1.5

GD3

PM

9707

56

80,89

47

02794

Ryszard

Skotarski

7.0

TA1

MP

9706

54

80,88

48

02676

Jarosław

Jurkiewicz

12.0

TA1

MP

9680

53

80,67

49

04431

Zbigniew

Rogowski

12.0

OL1

WM

9674

52

80,62

50

08194

Leszek

Urbańczyk

2.5

JG1

DS

9663

51

80,53

51

02408

Kazimierz

Sługocki

12.0

ZG1

LB

9656

S

50

80,47

52

02504

Janusz

Krawczyński

7.0

ZA2

LU

9642

49

80,35

53

01508

Jarosław

Molenda

4.0

JG5

DS

9602

48

80,02

54

07902

Damian

Mazurak

2.5

GO1

LB

9564

47

79,70

55

07976

Stanisław

Matusz

2.5

ZA2

LU

9560

46

79,67

56

12781

Eugeniusz

Ogonek

4.0

BY3

KP

9551

S

45

79,59

57

01291

Krzysztof

Dziekański

7.0

WR3

DS

9541

44

79,51

58

06080

Jerzy

Sadowski

12.0

SZ1

ZP

9534

S

43

79,45

59

04918

Kazimierz

Budzyń

7.0

PI3

WP

9492

N

42

79,10

59

04876

Romuald

Bartoszko

2.5

PI3

WP

9492

42

79,10

61

09594

Ewa

Malanowska

4.0

WR3

DS

9479

K

40

78,99

62

05212

Mirosław

Małecki

7.0

ZG2

WP

9447

39

78,73

63

06115

Radosław

Szopiński

4.0

SZ3

ZP

9439

38

78,66

64

08087

Jan

Maciejewski

7.0

GD3

PM

9428

N

37

78,57

65

01288

Janusz

Drozdowski

12.0

WR3

DS

9370

N

36

78,08

65

01641

Zbigniew

Sobczyk

7.0

WR3

DS

9370

S

36

78,08

67

02970

Marcin

Piwowarczyk

7.0

KC1

SW

9366

34

78,05

68

02705

Jerzy

Krok

1.0

NS2

MP

9363

33

78,03

69

03970

Tadeusz

Szwenkel

7.0

BY4

KP

9349

S

32

77,91

70

04191

Przemysław

Bednarski

4.0

OE1

WM

9347

31

77,89

70

10373

Jerzy

Wiśniewski

4.0

OE1

WM

9347

31

77,89

72

Ryszard

Pisarczyk

4.0

TB1

PK

9335

nz

29

77,79

72

Ryszard

Wojciak

2.5

TB1

PK

9335

sn

29

77,79

74

01718

Bogumił

Wegner

7.0

LG4

DS

9326

27

77,72

75

04602

Aleksander

Kasprzak

18.0

GD1

PM

9296

26

77,47

76

11246

Aleksander

Gruca

1.5

GD3

PM

9279

25

77,33

77

04500

Stanisław

Witek

7.0

OL5

WM

9278

S

24

77,32

78

11319

Przemysław

Zawada

4.0

RZ1

PK

9275

23

77,29

79

05918

Tomasz

Derba

7.0

SZ1

ZP

9270

22

77,25

80

03714

Andrzej

Grela

7.0

BY3

KP

9259

21

77,16

81

06343

Mariusz

Nowak

7.0

PL1

MA

9243

20

77,03

82

01138

Marek

Pietraszek

18.0

RZ1

PK

9227

19

76,89

83

03892

Marcin

Piotrowski

4.0

BY2

KP

9223

S

18

76,86

84

02087

Marian

Nieznański

4.0

GO1

LB

9219

S

17

76,83

85

01210

Franciszek

Adamczuk

2.5

JG1

DS

9211

S

16

76,76

86

06876

Janusz

Radecki

18.0

WA6

MA

9198

N

15

76,65

87

09633

Jerzy

Olenderek

7.0

JG5

DS

9195

S

14

76,63

88

02013

Andrzej

Jeleniewski

18.0

GO2

LB

9167

13

76,39

89

03733

Piotr

Iwanus

4.0

BY2

KP

9151

12

76,26

90

02677

Kazimierz

Kalamaszek

1.0

NS2

MP

9116

11

75,97

91

01054

Tadeusz

Garbacik

7.0

KR1

MP

9113

S

10

75,94

92

07982

Marcin

Pachniewski

1.5

ZA4

LU

9091

9

75,76

93

06346

Adam

Pawłowski

7.0

PL2

LD

9091

8

75,76

93

06363

Andrzej

Tybura

4.0

PL2

LD

9091

8

75,76

95

02733

Jerzy

Maciaszek

4.0

NS3

MP

9060

6

75,50

96

12782

Zbigniew

Łach

4.0

BY3

KP

9044

5

75,37

97

03529

Jacek

Szczerbowski

4.0

KA3

SL

9016

4

75,13

98

02926

Robert

Kowalski

12.0

KC1

SW

9005

3

75,04

99

05156

Roman

Kujawski

7.0

PO2

WP

8991

S

2

74,93

100

09764

Bogusz

Nalazek

7.0

BY3

KP

8937

S

1

74,48

Klasyfikacje specjalne za rok 2008

M-ce

IdCEZAR

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

M.-og.

Pkl

[%Pdf]

1. Kobiet

startowało 414

1

09594

Ewa

Malanowska

4.0

WR3

DS

9479

61

20

78,99

2

04823

Małgorzata

Pasternak

18.0

SZ4

PM

8187

170

16

68,23

3

01223

Cathy

Bałdysz

12.0

WR3

OP

8117

179

12

67,64

4

04452

Teresa

Skrzypczak

7.0

OL6

WM

8078

191

9

67,32

5

13285

Halina

Samborek

1.0

KR2

MP

8022

196

7

66,85

6

02180

Lidia

Wilczak

1.5

GO4

LB

8020

201

5

66,83

2. Seniorów

startowało 1242

1

11443

Jerzy

Grabowski

7.0

NS2

MP

11456

1

20

95,47

2

02054

Waldemar

Lewandowski

12.0

GO1

LB

11295

2

16

94,13

3

04430

Jan

Rogowski

18.0

OL1

WM

11044

5

12

92,03

4

04203

Janusz

Borowiński

12.0

OL4

WM

10810

9

8

90,08

4

04369

Leszek

Mielczarek

12.0

OL4

WM

10810

9

8

90,08

6

01534

Antoni

Ochot

7.0

JG5

DS

10807

12

5

90,06

3. Juniorów

startowało 150

1

05213

Paweł

Małecki

4.0

PO2

WP

8712

123

20

72,60

2

07563

Radosław

Kozłowski

4.0

SU1

PD

7797

241

16

64,98

3

11456

Piotr

Janczarek

1.5

BY1

KP

6884

398

12

57,37

4

12999

Adam

Krysa

1.5

TA1

MP

6867

402

9

57,23

5

06249

Przemysław

Ślesicki

2.5

CI1

MA

6731

432

7

56,09

6

11104

Sławomir

Niajko

4.0

SZ4

ZP

6595

461

5

54,96

4. Młodzieży szkolnej

startowało 77

1

11809

Krzysztof

Mielnik

2.5

SL1

PM

8183

173

18

68,19

1

11813

Bartosz

Stępień

2.5

SL1

PM

8183

173

18

68,19

3

10570

Wojciech

Kaźmierczak

4.0

LD5

MA

4651

985

12

38,76

4

09876

Rafał

Parkitny

2.5

KA1

SL

3817

1266

9

31,81

5

11811

Jędrzej

Przeździęk

1.0

SL1

PM

3733

1299

7

31,11

6

03233

Paweł

Kaleta

2.5

KA1

SL

3281

1510

5

27,34

5. Nestorów

startowało 224

1

02151

Cezary

Szadkowski

18.0

GO4

LB

10372

22

20

86,43

2

04496

Cezary

Wilczopolski

12.0

OL1

WM

9851

35

16

82,09

3

04918

Kazimierz

Budzyń

7.0

PI3

WP

9492

59

12

79,10

4

08087

Jan

Maciejewski

7.0

GD3

PM

9428

64

9

78,57

5

01288

Janusz

Drozdowski

12.0

WR3

DS

9370

65

7

78,08

6

06876

Janusz

Radecki

18.0

WA6

MA

9198

86

5

76,65

20

Pkl do CEZARa zostały zaliczone z klasyfikacji ogólnej