8

 POLSKI ZWIĄZEK BRYDŻA SPORTOWEGO

I Liga DMP 2008/2009

wyniki RR fotoreportaż 1 fotoreportaż 2
fotoreportaż 3 fotoreportaż 4 fotoreportaż 5
Harmonogram Regulamin Ustalenia regulaminowe
    Kto z kim Zakwatwerowanie Komunikat organizacyjny

Uchwała ZG w sprawie terminowości wniesienia opłaty startowej

Zgłoszenie: doc

Play off

Po zakończeniu round-robin liga została umownie podzielona na cztery grupy A (1÷4), B (5÷8), C  (9÷12) i D (13÷16).
Przy wyborze przeciwnika w każdej utworzonej „czwórce”, w każdej fazie rozgrywek obowiązuje generalna zasada, że drużyna z miejsca 1 wybiera przeciwnika z miejsc 3, 4.
Kapitanowie drużyn z miejsc 1 (wybór z 3, 4), 5 (wybór z 7, 8) oraz 9 (wybór z 11, 12) proszeni są o podanie przeciwnika do play-off.
E-mail: Jerzy Greś: gres@pzbs.pl .
Informacja o parach play-off zostanie umieszczona w internecie.

Termin rozegrania pierwszego meczu dla drużyn z grup A i B (1÷8) – 8 marca.
Zgłoszenie przeciwnika do 31 stycznia 2009. Po tym terminie będzie obowiązywać rozstawienie 1-4, 2-3 (odpowiednio dla każdej grupy).
Jeśli drużyny nie ustalą terminu i miejsca spotkania, wówczas będzie obowiązywać regulaminowy termin 4. zjazdu II ligi czyli 7-8 lutego, a mecz odbędzie w najkorzystniejszym kotle II ligi.

Termin rozegrania drugiego meczu dla drużyn z grup A i B (1÷8) oraz dla drużyn z grupy C (9÷12) – 15 maja.
Zgłoszenie przeciwnika do 10 marca 2009. Po tym terminie będzie obowiązywać rozstawienie 1-4, 2-3 (odpowiednio dla każdej grupy zgodnie z zasadą: o wyższej pozycji decyduje miejsce po round-robin).
Jeśli drużyny nie ustalą terminu i miejsca spotkania, wówczas będzie obowiązywać regulaminowy termin 5. zjazdu II ligi czyli 14-15 marca, a mecz odbędzie w najkorzystniejszym kotle II ligi.

Drużyny, umówione na mecze play-off, proszone są o podanie miejsca i terminu spotkania oraz informacji o sędziowaniu (kontakt poniżej). Sędzia nie jest niezbędny, acz zalecany. Koszty ryczałtu sędziowskiego pokrywa PZBS.

Drużyny z miejsc 13÷16 kontynuują round-robin (mecz i rewanż) 13-15 marca.
Miejsce (któryś z kotłów II ligi) zostanie niebawem wyznaczone.

Marian Wierszycki
Przewodniczący Wydziału Gier


Grupa A (1÷4) - termin rozegrania meczu - 8 marca

zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani grają w repasażach ze zwycięzcami meczów w grupie B

7-8 lutego, Warszawa, podczas zjazdu II ligi

 mecz

po RR

Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

1

1

PETRO ENERGOREM Płock

7.2

8 21 12 21 21 35

125.2

3

KS UNIA WINKHAUS Leszno

0

36 10 17 32 30 45

170

2 kwietnia, Starachowice, godz.20.00 (zgoda WG na przesunięcie terminu)

 mecz

 

Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

2

2

SPÓJNIA Warszawa

7.2

19 19 22 19 17  

103.2

4

DWORAN-JOCKER Oświęcim

0

21 3 28 41 49  

142

 

Grupa B (5÷8) - termin rozegrania meczu - 8 marca

zwycięzcy grają w repasażach z przegranymi z grupy A, przegrani zakończą rozgrywki na miejscach 7, 8

7-8 lutego, Wrocław, podczas zjazdu III ligi

 mecz

po RR

Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

3

5

SYGNITY AZS Polit.I Wrocław

7.2

26 18 44 39 38 -

172.2

8

CATMAN POLSKA Poznań

0

12 17 13 7 15

64

14-15 marca, Warszawa, podczas zjazdu II ligi (zgoda WG na przesunięcie terminu)

 mecz

 

wyniki Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

4

7

E-SERVICE Warszawa

7.2

 33 6  31 31 42 20 

163

6

MRĄGOWIA SI Mrągowo

0

34 40 33  23  34 69

240.2

 

 

Grupa C (9÷12) - termin rozegrania meczu - 15 maja

zwycięzcy kończą rozgrywki na miejscach 9, 10, przegrani zagrają w barażach o utrzymanie

wyniki 14-15 marca, Gliwice, podczas zjazdu II ligi

 mecz

po RR

Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

5

9

PIAST Gliwice

7.2

42 18  20  39  towel towel

126.2

12

BINŻ Bełchatów

0

15 2 6 22    

45

wyniki 14-15 marca, w Gądkach koło Poznania, w trakcie zjazdu 3 ligi.

 mecz

 

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

6

10

NOWAKOWSKI Poznań

7.2

40 26  53 19 34 22

201.2

11

PRATERM Warszawa

0

16 46 28 35 24 11

160

 

 

Grupa D (13÷16) kontynuuje round-robin (mecz i rewanż) 13-15 marca

wyniki pierwsze dwie drużyny grają w barażach o utrzymanie, ostatnie dwie spadają z I ligi

 

miejsce . VP 1 2 3 4 1 2 3 4 +/–
VP
c-over
1 312   22 7 16   13 22 20   212
2 292 8   17 15 17   22 11   202
3 285.5 23 13   21 8 8   18   194.5
4 253.5 14 15 9   10 19 12     174.5
 
Kliknij na rundę poniżej, żeby zobaczyć jej wyniki.
  1    2    3    4    5    6 

 

 

 

Repasaże

zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani kończą rozgrywki na miejscach 5, 6

 mecz

po RR

wyniki po każdej rundzie

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

7

 1

PETRO ENERGOREM Płock

7.2

6 23 23 34 31 39

163.2

6

MRĄGOWIA SI Mrągowo

0

42 32 27 31 10 21

163

Wrocław, 8 maja, godz. 10.00

 mecz

 

Drużyna

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

8

 

SPÓJNIA Warszawa

7.2

28 10 30 1 13

towel

89.2

5

SYGNITY AZS Polit.I Wrocław

0

31 47 20 63 25

186