Polski Związek Brydża Sportowego

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2005

Kadra Krajowa


 

II etap - część druga - Kadry Juniorów Młodszych zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami z uczestnikami odbędzie się w Zajączkowie w dniach 23 – 25 kwiecień (sobota – poniedziałek) z udziałem 14 par. 10 czołowych par z I etapu KK oraz 4 par powołane przez selekcjonera. 

Rozgrywki przeprowadzone będą systemem każdy z każdym mecze po 10 rozdań (13*10=130). Uzyskany wynik liczony będzie do dalszych rozgrywek 

(I - 35%, II – 50%).

 

Do Szerokiej Reprezentacji Polski awansuje 6 czołowych par oraz 2 powołane. Pary nie zmieniają składu i mają obowiązek posiadania, aktualnych skrupulatnie wypełnionych, kart konwencyjnych.

 

Zapraszam następujące pary:

Imię

Nazwisko

WZBS

PID

Lp.

Imię

Nazwisko

WZBS

PID

Marcin

Bedner

ZP

08877

1.

Patryk

Kuczera-Dyga

SL

03293

Piotr

Butryn

MA

07782

2.

Robert

Dyczkowski

MA

06581

Grzegorz

Sikorski

MP

02792

3.

Michał

Stefanów

MP

02801

Joanna

Krawczyk

SL

03274

4.

Artur

Wasiak

LD

05859

Bartosz

Onisk

WP

05293

5.

Filip

Domagalski

WP

04954

Maurycy

Biernat

LB

08998

6.

Piotr

Tuczyński

WP

09146

Judyta

Golińska

LB

01988

7.

Mateusz

Magdoń

LB

02066

Bartłomiej

Igła

MP

02667

8.

Artur

Machno

MP

02732

Adrian

Bakalarz

SL

07271

9.

Jakub

Naruszewicz

SL

07379

Michał

Domagalski

WP

04955

10.

Paweł

Małecki

WP

05213

Jan

Sikora

MA

06924

11.

Maciej

Sikora

MA

06925

Andrzej

Bernatowicz

MA

08396

12.

Jan

Betley

MA

07779

Karol

Gałązka

MA

06598

13.

Piotr

Kruszewski

MA

06722

Paweł

Jassem

WP

05069

14.

Piotr

Jassem

WP

05070

Przedstawicieli par lub ich trenerów proszę o potwierdzenie udziału w kadrze na adres: brydz_ln@wp.pl lub telefonicznie: 605897298.

 

Koszty organizacyjne oraz koszty pobytu uczestników pokrywa PZBS.

Harmonogram rozgrywek:

23.04  14.15  - Transport zawodników z dworca PKP Szamotuły na miejsce rozgrywek do Zajączkowa.
sobota 14.45 – 15.15  - Zakwaterowanie.
15.15  - Konferencja techniczna z uczestnikami.
15.30 do 18.30  - 1 i 2 runda rozgrywek (20 rozdań).
18.30 do 19.30  - Kolacja.
19.30 do 22.30  - 3 i 4 runda rozgrywek (20 rozdań).
   
24.04   9.00 do 13.30  - 5, 6 i 7 runda rozgrywek (30 rozdań).
niedziela 13.30 do 15.00  - Obiad.
15.00 do 18.00  - 8 i 9 runda rozgrywek (20 rozdań).
18.00 do 19.30  - Kolacja.
19.30 do 22.30  - 10 i 11 runda rozgrywek (20 rozdań)
 
25.04  8.00 do 11.00  - 12 i 13 runda rozgrywek (20 rozdań).
poniedziałek  11.00 do 11.15  - Zakończenie i wyniki.
11.15 do 12.00  - Obiad.
12.00 do 12.20  - Transport uczestników z Zajączkowa do dworca PKP Szamotuły.

 

Połączenia kolejowe:

23.04 sobota 

Warszawa Centralna 9.25 przez Poznań Szamotuły 14.12

Katowice 7.25 przez Poznań Szamotuły 14.12

Kraków 6.10 przez Poznań Szamotuły 14.12

Łódź Kaliska 8.50 przez Poznań Szamotuły 14.12

Zielona Góra 9.50 Szamotuły 14.12

 

25.03 poniedziałek 

Szamotuły 12.58 przez Poznań Warszawa Centralna 17.28

Szamotuły 12.58 przez Poznań Katowice 19.36

Szamotuły 12.58 przez Poznań Kraków 20.53

Szamotuły 12.58 przez Poznań Łódź Kaliska 18.49

 

brydz_ln@wp.pl

Leszek Nowak