SŁUPSK 2009 - Puchar MEN - Turniej Indywidualny | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 9 | Mateusz Sobczak | 1.0 | M | LD | MKS Jedynka Łódź | 63.89 | 6 | 20 | |
2 | 11 | Joanna Sroka | 0.5 | KJ | WP | UKB Kleks Szamotuły | 63.43 | 5 | 17 | |
3 | 7 | Maria Nowicka | 1.0 | KJ | WP | Dąbrówka Junior Poznań | 60.88 | 4 | 15 | |
4 | 29 | Agnieszka Porowska | 1.0 | KJ | MA | AZS UW Olimpjczycy | 60.42 | 3 | 13 | |
5 | 28 | Jan Grzeszczak | 1.5 | J | PM | TRÓJKA Gdynia | 56.94 | 2 | 11 | |
6 | 41 | Adam Lonski | 1.5 | J | PM | STB Słupsk | 56.48 | 1 | 10 | |
7 | 32 | Łukasz Witkowski | 4.0 | J | MA | AZS UW Zięba Warszawa | 55.79 | 9 | ||
8 | 24 | Roman Kowalewski | 1.0 | J | PM | TRÓJKA Gdynia | 55.56 | 8 | ||
9 | 35 | Justyna Duszyńska | KJ | PM | STB Słupsk | 55.32 | 7 | |||
10 | 10 | Aleksy Gembicki | 2.5 | J | PD | Hetman II Białystok | 55.09 | 6 | ||
11 | 3 | Piotr Śmieliński | 1.5 | J | WP | Dąbrówka Las Poznań | 54.63 | 4 | ||
27 | Michał Gulczyński | 2.5 | J | WP | Dąbrówka Handom Poznań | 54.63 | 4 | |||
37 | Anna Pełszyńska | 2.5 | KJ | SL | Piast III Gliwice | 54.63 | 4 | |||
14 | 2 | Wojciech Racz | 2.5 | J | MA | AZS UW | 53.47 | 2 | ||
15 | 4 | Przemysław Wiśniewski | M | MA | GOK Bielsk II | 53.24 | 1 | |||
16 | 23 | Michał Górny | 0.5 | M | WP | Dąbrówka Młodzik Poznań | 53.01 | |||
17 | 5 | Maciej Bojarski | 1.0 | J | LD | Intra II | 52.78 | |||
18 | 12 | Marcin Bojarski | 1.5 | J | LD | MKS Jedynka Łódź | 52.55 | |||
38 | Łukasz Golder | 2.5 | J | SL | Piast III Gliwice | 52.55 | ||||
20 | 39 | Kamil Madej | 2.5 | J | PM | STB Słupsk | 51.85 | |||
21 | 19 | Tadeusz Miesiąc | 0.5 | M | WP | UKB Kleks Szamotuły | 51.16 | |||
21 | Cezary Dudkiewicz | 0.5 | J | LD | MKS Jedynka Łódź | 51.16 | ||||
25 | Dominika Piesiewicz | 0.5 | KJ | MA | AZS UW Olimpjczycy | 51.16 | ||||
24 | 44 | Rafał Parkitny | 2.5 | J | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 49.54 | |||
25 | 18 | Maciej Stachowski | WP | 49.07 | ||||||
30 | Jan Pędziński | 1.5 | J | WP | Dąbrówka Handom Poznań | 49.07 | ||||
27 | 43 | Paweł Kaleta | 2.5 | J | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 48.84 | |||
28 | 1 | Bartłomiej Cynapold | 0.5 | J | LD | MKS Jedynka Łódź | 47.92 | |||
29 | 33 | Michał Igła | 2.5 | J | MP | CKiS Skawina III | 47.69 | |||
30 | 36 | Michał Wieteska | 2.5 | J | MA | AZS UW | 47.22 | |||
31 | 15 | Arkadiusz Bernaczyk | M | WP | Dąbrówka Adept Poznań | 46.06 | ||||
32 | 20 | Wojciech Mikusek | 0.5 | J | PM | START 3 Sopot | 45.60 | |||
33 | 6 | Anna Marek | 1.0 | KJ | MP | KSOS Kraków | 45.37 | |||
34 | 8 | Tomasz Wiśniewski | J | MA | GOK Bielsk II | 45.14 | ||||
35 | 40 | Jan Milczek | 0.5 | J | PM | START 3 Sopot | 44.68 | |||
36 | 22 | Mateusz Szafrański | J | WP | KTB-UKS Dwójka Konin | 44.21 | ||||
37 | 42 | Izabela Weinhold | 2.5 | KJ | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 43.98 | |||
38 | 31 | Joanna Kaczmarek | 0.5 | KJ | WP | Dąbrówka Młodzik Poznań | 43.06 | |||
39 | 26 | Marta Nowak | 0.5 | KJ | WP | KTB-UKS Dwójka Konin | 42.13 | |||
34 | Jan Gottwald | 0.5 | M | WP | Dąbrówka Młodzik Poznań | 42.13 | ||||
41 | 17 | Marek Makulec | J | LD | MKS Jedynka Łódź | 41.90 | ||||
42 | 13 | Łukasz Sobczak | 1.0 | J | LD | MKS Jedynka Łódź | 41.20 | |||
43 | 16 | Michał Kania | 4.0 | J | MA | AZS UW | 38.43 | |||
44 | 14 | Przemysław Iwiński | WP | 26.16 |
Pary.4.1.0.16 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2009-08-07 o 14:36:08