Kadra Open 2007

Zgłoszone teamy do wydruku
 1. W rozgrywkach kadrowych mogą brać udział tylko członkowie PZBS, na których nie ciąży żadna kara dyscyplinarna i którzy mają uregulowane wszystkie sprawy finansowe wobec PZBS.
 2. Rozgrywki teamowe: team składa się z 2 par.
 3. Pierwsze kadra jest otwarta i może wystartować dowolna liczba teamów. Formuła rozgrywek jest zbliżona do systemu “Bermuda Bowl”. W momencie gdy zostaje 8 teamów zaczyna się faza “knock-out” (ćwierćfinał, półfinał, finał), ale patrz pkt. 6.
 4. Zwycięski team jest oficjalną reprezentacją Polski i w pierwszej kolejności ma prawo reprezentować Polskę na oficjalnych zawodach, na które zapraszana jest reprezentacja Polski. (Pierwszy wyjazd: turniej “Yeh Bros Cup” w Chinach, 1-4 marca)
 5. W terminie do 31 maja dowolny team może wyzwać aktualną reprezentację na mecz. Jeśli zgłosi się więcej teamów “pretendendów” muszą one najpierw rozegrać pomiędzy sobą rozgrywki (kadra B) zwycięzca tych rozgrywek rozegra mecz z reprezentacją A. W kadrze B można zagrać w nowych składach, ale nadal mogą grać tylko dwie pary.
 6. Pierwsze rozgrywki są otwarte (może się zgłosić dowolny team) i odbędą się w dniach 19-21 stycznia. W wypadku zgłoszenia dużej liczby teamów, faza knock-out może rozpocząć się już od 16 teamów, a mecze półfinałowe i finał mogą być przesunięte na poniedziałek i wtorek (22 i 23 stycznia). 
  Zgłoszenia teamów do tej rundy rozgrywek kadrowych do dnia 12 stycznia 
  prosimy wysyłać pod adres: [email protected].
 7. Zgłoszenia do kadry B w celu wyłonienia drużyny pretendenta na mecz majowy nie później niż do 30 kwietnia. Zwyciezca pojedynku majowego będzie reprezentował Polskę na Otwartych Mistrzostwach Europy w Antalyi (Turcja) w kategorii teamów open, 22-27 czerwca.
 8. Kolejny mecz “pretendentów” zostanie rozegrany do końca lipca 2007. Zgłoszenia do końca czerwca.
 9. W sierpniu team pretendentów może zgłosić już tylko ZG PZBS.
 10. Zwycięzca meczu lipcowego (lub sierpniowego jeśli taki się odbędzie) będzie reprezentacją na DMŚ “Bermuda Bowl”.
 11. Trzecią parę powołuje ZG PZBS.
 12. Kapitana niegrającego (npc) może zaproponować team reprezentacji (może to być np. sponsor). W takiej sytuacji ZG wyznaczy “coacha” do bieżącego prowadzenia teamu podczas DMŚ.
 13. Wpisowe do styczniowej kadry wynosi 400 zł od teamu (ulgi nie przysługują). Wysokość wpłaty potencjalnych pretendentów w dalszej fazie rozgrywek będzie zależna od: siły teamu (sumy posiadanych WK) na zasadzie im silniejszy team, tym opłata mniejsza. Przy WK temu = 72 (4 x 18) wpisowe wynosi 800 zł. Za każdy WK poniżej dodatkowa opłata wynosi 10 zł.
 14. Koszty dojazdu i pobytu pokrywają uczestnicy. PZBS pokrywa koszty dojazdu i pobytu aktualnej reprezentacji A podczas meczów z pretendentami oraz własnego teamu w przypadku powołania teamu na rozgrywki w sierpniu.
 15. Szczegółowy program zawodów oraz ustalenia regulaminowe zostaną podane po zamknięciu terminu zgłoszeń teamów.
 16. Mecz finałowy pierwszej kadry wynosić będzie 48-72 rozdania. Mecz pomiędzy reprezentacją A, a drużyną pretendentów – 72-80 rozdań.