POLSKI ZWIĄZEK BRYDŻA SPORTOWEGO

II liga DMP 2002/2003  

 Grupa NW Grupa S  
     

GRUPA NE (PÓŁNOCNO – WSCHODNIA)

 

 Składy drużyn

CHŁODNIA GWARDIA KRETO-TECHNIK  Olsztyn

Adolf

Bocheński

4198

Janusz

Borowiński

4203

Mirosłąw

Doroszuk

4229

Leonard

Jaskowiak

4284

Sylwester

Kościński

4314

Tadeusz

Kozłowski

4320

Wiesław

Krzemieński

4328

Leszek

Mielczarek

4369

Stanisław

Nowotka

4384

Grzegorz

Probola

4413

Wojciech

Wrześniowski

4510

Zbigniew

Zemanowicz

4515

CZARNI

Olecko

Andrzej

Cieśluk

4216

Marcin

Czarniawski

4222

Leszek

Gałczyk

4245

Dariusz

Kozłowski

4319

Radosław

Kozłowski

Józef

Krasowski

4322

Henryk

Łakomski

4347

Zbigniew

Łukaszuk

4354

Andrzej

Sulima

4474

Zdzisław

Zackiewicz

4512

EURO AGRO CENTRUM Warszawa

Ewa

Banaszkiewicz

Włodzimierz

Buze

6528

Arkadiusz

Ciechomski

6555

Czesław

Czyżkowski

6567

Henryk

Kosianko

6695

Zdzisław

Kowalewski

6705

Zdzisław

Laszczak

6746

Tomasz

Paluchowski

6845

Krystyna

Puczyńska

6871

Kazimierz

Puczyński

6872

Tomasz

Puczyński

Zygmunt

Sierakowski

6919

Bogdan

Szlacheta

6936

GKS

Bełchatów

Jarosław

Gąsiorowski

5615

Dariusz

Kardas

5654

Włodzimierz

Krysztofczyk

5680

Tomasz

Krysztofiak

5681

Jacek

Marciniak

5710

Sylwester

Młynarczuk

6800

Włodzimierz

Pietrzyk

5764

Artur

Rutkowski

6895

Stefan

Szczepański

5840

HETMAN

Białystok

Łukasz

Brede

4109

Marek

Freitag

4112

Roman

Gembicki

4107

Przemysław

Janiszewski

4108

Grzegorz

Konopko

4114

Krzysztof

Kotorowicz

4111

Jakub

Kotorowicz

4110

Marek

Pohorecki

6857

Bohdan

Nadowski

4113

Tomasz

Przyjemski

6869

KRAJEWSKI SPORT Warszawa

Krzysztof

Bąder

6800

Waldemar

Burakowski

6526

Marek

Krajewski

6713

Krzysztof

Michalak

6786

Renata

Neronowicz

6817

Marek

Osiecki

6837

Dariusz

Sierocki

6921

Tomasz

Wiśniewski

6996

LEGIONOVIA

Legionowo

Anna

Grunt

6617

Wojciech

Kulesza

6734

Tadeusz

Luzak

6758

Andrzej

Miszewski

6797

Jan

Nadaj

6812

Andrzej

Ogłoblin

6830

Janusz

Radecki

6876

Beata

Rumińska

6831

Stanisław

Rumiński

6892

Anna

Sarniak

6909

MITEX

Kielce

d.Kolporter II Kielce

Zbigniew

Borkowski

2888

Paweł

Kita

2917

Sławomir

Klimczak

2918

Ireneusz

Kowalik

2923

Robert

Kowalski

2926

Andrzej

Majcher

2946

Jarosław

Piasecki

2968

Marcin

Piwowarczyk

2970

PARTYZANT

Radoszyce

Jacek

Adamczyk

2873

Krzysztof

Gałda

2902

Wojciech

Golański

2905

Daniel

Ksyta

2932

Tadeusz

Laskowski

2938

Adam

Łukomski

2945

Leszek

Malarczyk

2948

Bolesław

Staromłyński

2987

PTBS PISA

Pisz

Wiktor

Augoff

4182

Tadeusz

Banach

4187

Ryszard

Borodko

Jarosław

Łosiak

4350

Janusz

Puchalski

4417

Janusz

Romot

4435

PROGRES

Kędzierzyn - Koźle

d.LASER

Łódź

Przemysław

Błaszczyk

5574

Jacek

Grzelczak

5624

Cezary

Okrutnik

5742

Kajetan

Olewicz

Mirosław

Samujło

5802

Tomasz

Stasiołek

5827

Janusz Słowiński 5814
Waldemar Gałek 6599

Aleksander

Wład

RAF

Lublin

Marek

Atalski

2460

Konrad

Codello

2472

Cezary

Komajda

2496

Dariusz

Koproń

2497

Mariusz

Kowalski

2501

Michał

Kułakowski

2508

Leszek

Kwiatkowski

2509

Włodzimierz

Maryniowski

2518

SDK HOTEL SENATOR Starachowice

Zbigniew

Dymiński

2898

Jacek

Janowski

2912

Tadeusz

Kowalczewski

2921

Piotr

Kucharski

2933

Waldemar

Olewiński

2961

Stanisław

Pająk

2966

Krzysztof

Sztompke

Marian

Tyrcz

3002

Maciej

Ziomek

3024

STB

Suwałki

d. Telmont

Warszawa

Paweł

Chindelewicz

Janusz

Ciruk

4036

Jerzy

Gober

4040

Janusz

Kowalewski

4042

Mirosław

Liszewski

4043

Alvydas

Saulis

Bogdan

Zakrzewski

UNTS SILESIA LC

Warszawa

Jerzy

Góralczyk

6612

Jerzy

Greś

6615

Grzegorz

Kula

6733

Maciej

Modrzejewski

6801

Dariusz

Morawski

6805

Andrzej

Rhode

6882

Piotr

Szymborski

6965

Tomasz

Ukraiński

6978

Adam

Walczyński

4729

Marcin

Zgirski

WZBS II

Łódź

Zdzisław

Beling

5568

Krzysztof

Broda

5577

Jan

Czaplicki

5593

Krzysztof

Hałaczkiewicz

5628

Włodzimierz

Jałowiecki

5634

Jacek

Lewandowski

5692

Edward

Mikołajczyk

5719

Wiesław

Niciński

5730

Robert

Nowicki

5739

Adam

Skalski

5808

Adam

Suwik

Piotr

Walczak

5856