III Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy
Polskiego Związku Brydża Sportowego

Rogowo, 16 - 30 sierpnia 2003
Regulamin
Informacje Lista Uczestników Lista Kadry
Turnieje
Z życia Boomu
Fotoreportaż 1   
Fotoreportaż 2
Fotoreportaż 3 
Fotoreportaż 4
Fotoreportaż 5
Fotoreportaż 6
Fotoreportaż 7
Podziękowania: dla Urzędu Miasta i Gminy Trzebiatów za objęcie patronatem obozowej punktacji długofalowej i Marcina Nowotki za nagrody dla grupy Zielonych.
 

Już po raz trzeci z rzędu (stąd trójka w tytule) odbędzie się letni Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy (a stąd BOOM) Polskiego Związku Brydża Sportowego. Tym razem, przenosimy się z Mazur nad morze.

 

Z całym bagażem doświadczeń, z niezrównaną kadrą, z turniejami, psami, siatkówką i życiem towarzyskim, z atmosferą i (oby!) gwarantowaną pogodą.

 

Obóz odbędzie się w dniach 16-30 sierpnia w WDW ROGOWO między Dźwirzynem a Mrzeżynem, na zachód od Kołobrzegu, a na wschód od Pogorzelicy. Przepiękna plaża bez śladu kamieni (my - 50 m od morza), z drugiej strony jezioro ze sprzętem pływającym (200 m). Zakwaterowanie w pawilonie świeżo po remoncie. Boiska do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, nawet kino w bezpośrednim sąsiedztwie. 

W planach nadmiar (!) gier, wykłady od rana do nocy, wycieczka autokarowa i srogi rewanż za ubiegłoroczny finał siatkówki.

Wśród kadry: Czesiek Tomaszewski, Lidka Wilczak, Antek Zdzienicki i (uwaga, uwaga !) Agnieszka Bałzowska – ubiegłoroczna uczestniczka 2 BOOM.

Cena pobytu wynosi 600zł od osoby (14 dni) bez kosztów dojazdu.

---------------------------------

Wspomnienia z poprzednich letnich obozów brydżowych PZBS: 

Mazury 2001,  

Muszaki 2002