Obóz brydżowy

19-31 stycznia 2004

OFERTA DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

CHCESZ BYĆ REPREZENTANTEM POLSKI? - PRZYJEDŹ DO ZAJĄCZKOWA!

 

Wielkopolski Związek Brydża Sportowego – Komisja ds. Młodzieży organizuje cykl obozów- zgrupowań dla młodzieży szkolne] ( nie dotyczy młodzieży studiującej ), Pierwszy z nich odbędzie się w okresie ferii zimowych ( 19-31 stycznia) oraz po zakończeniu roku szkolnego ( koniec czerwca - początek lipca ) w Zajączkowie koło Pniew pod Poznaniem w ośrodku “Stara. Lodownia” obok zabytkowego kompleksu pałacowego. Ośrodek dysponuje pokojami 2,3 i 4-osobowymi i zapewnia wyśmienite wyżywienie 7 elementami dziczyzny. Serwowane metodą szwedzkiej płyty. Liczba miejsc ograniczona do 50 osób! Koszt osobodnia wynosi 50-55 złotych w zależności od liczby uczestników- Czas trwania obozu od 10-12 dni.

Oferta skierowana jest dla młodzieży zaawansowanej brydżowo (na miarę tej grupy wiekowej ) z całej Polski. Jest to oferta dla ambitnych, pragnących podnosić swoje kwalifikacje do najwyższego poziomu. To oferta dla przyszłych reprezentantów Polski.

Program zajęć będzie Typowy dla obozu - zgrupowania sportowego z poranną gimnastyką, zajęciami szkoleniowymi prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów brydża sportowego w tym; wykłady i ćwiczenia, gra sterowana, duplikaty i analizy, gry kontrolne w tym z silnymi przeciwnikami z poznańskich drużyn ligowych, codziennymi turniejami w porze wieczorowej oraz uwaga, uwaga zajęcia z zakresu psychologii prowadzone przez wykwalifikowanego psychologa.

W sezonie letnim atrakcją jest możliwość kąpieli, plażowania i wędkowania - jezioro 100 metrów od ośrodka,

Wykładowcami będą trenerzy I klasy Ryszard Kiełczewski i Antoni Zdzienicki, trener II klasy - Andrzej Aleksandrzak oraz psycholog dr Andrzej Rutowski.

Kierownikiem obozu będzie przewodniczący Komisji ds. Młodzieży WZBS w Poznaniu - Janek Grygier.

Z ostaniej chwili: gościnnie kilka wykładów poprowadzi autor "Wspólnego Języka 2000" Krzysztof Jassem.

Zgłoszenia i ew. zapytania prosimy kierować do:

Wielkopolski Związek Brydża Sportowego Tel.(061) 879 22 65

Janek Grygier (061) 29 209 29; e-mail: [email protected]

Wpłaty: VOLKSWAGENBANK POLSKA S.A. 21300004-2353373-27006-013