Polski Związek Brydża Sportowego

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH 2006

Założenia Kadry Juniorów Młodszych 2006

Główną imprezą roku 2006 są Drużynowe Mistrzostwa Świata. Przygotowanie reprezentacji opierać się będzie na parach, które zdobyły Mistrzostwo Europy dalej ze sobą grają w ligach, turniejach i zaprezentują odpowiednią dyspozycję przed Mistrzostwami Świata. Nie zamyka to drogi innym zawodnikom, którzy będą prezentować wysoką formę, dobre wyniki i zaangażowanie w pracę treningową.

 

Mistrzostwa Świata Par Piesztany

Jest to turniej otwarty, ale aby wyłonić reprezentację przeprowadzimy cykl rozgrywek na maksy na wzór GP Prokom jako eliminacji do MŚ. 3 pierwsze pary po cyklu rozgrywek i 2 powołane przez selekcjonera uczestniczyć będą w Mistrzostwach Świata na koszt Związku.

 

   Grand Prix Juniorów Młodszych składać się będzie z trzech 40 rozdaniowych turniejów eliminacyjnych, z których 2 najlepsze będą decydowały o awansie do 16 (12 par z eliminacji + 4 powołane przez selekcjonera) parowego finału.

 

Eliminacje:

1 kwietnia - Oświęcim

23 Kwietnia - Szamotuły

27 maja - Warszawa

Trzeci turniej eliminacyjny do Mistrzostw Świata Par Juniorów Młodszych odbędzie się 27 maja (sobota) w Warszawie - XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica ul. Nowowiejska 37a, wejście na Aulę od ulicy Filtrowej.

Rozpoczęcie gry - godzina 11.00.

 

Finał 16 parowy w dniach:

13-15 czerwca (wtorek-czwartek) - Pniewy (przed MP Młodzieży Szkolnej)

 

                                                       Leszek Nowak

Kapitan-Selekcjoner Juniorów Młodszych