45. OTP Ziemi Radomskiej
im. Romualda Seredyńskiego

Radom, 22 lutego 2004r.

Dwusesyjny turniej par na zapis maksymalny.
I turniej eliminacyjny z cyklu
Prokom Software Grand Prix Polski 2004

wyniki oficjalne

m-ce nr historie par: ses.1, ses2 protokoły: ses1, ses2 WK/woj 1 ses. 2 ses. % pkl
1 70 S Młynarczuk-A Rutkowski 36.0 LD 64.96 60.94 62.96 163
2 211 B Gierulski-J Skrzypczak 30.0 WM 67.46 58.15 62.83 161
3 186 K Buras-G Narkiewicz 19.0 SL/MA 63.88 60.54 62.22 159
4 233 T Pilch-P Ilczuk 19.0 SL/DS 62.17 60.13 61.16 157
5 75 K Zajączkowski-A Dudzik 19.0 PK 56.46 62.55 59.49 155
6 62 T Czajer-Z Papierniak 14.0 SL 57.16 61.69 59.41 153
7 31 P Tuszyński-P Lutostański 30.0 MA/SL 58.56 58.88 58.72 151
8 228 J Sikora-P Nawrocki 11.0 MA 59.96 57.10 58.53 149
9 212 A Orlovich-V Żhuravel 2.0 PD 58.29 58.69 58.49 147
10 49 A Jaszczak-J Turczynowicz 30.0 SW 55.92 60.91 58.40 145
11 203 W Biegajło-A Miszewski 19.0 MA 59.18 57.42 58.31 143
12 183 M Tutka-J Gawęcki 24.0 SW 59.14 57.18 58.17 141
13 41 W Arczewski-M Rafalski 24.0 SW 54.75 61.26 57.99 139
14 32 M Atalski-J Karwowski 11.0 LU 66.53 48.84 57.73 137
15 46 K Czul-K Kujawa 24.0 PK/SW 55.46 59.87 57.65 135
16 64 S Kowalczyk-J Sucharkiewicz 19.0 SL 47.74 67.30 57.47 133
17 248 A Nosalska-A Rodhe 11.0 MA 58.12 56.52 57.32 131
18 185 D Koproń-J Wesołowski 14.0 LU 58.09 56.47 57.28 129
19 194 W Strzemecki-P Mądry 14.0 MP 53.95 60.49 57.20 127
20 76 J Iwański-P Urbański 3.0 MA 61.94 52.37 57.18 125
21 251 W Niciński-C Okrutnik 11.0 LD 55.39 58.80 57.08 123
22 44 A Fronczak-M Wołek 24.0 MA 58.58 55.50 57.05 121
23 9 J Klukowski-A Jezioro 36.0 SL 54.23 59.74 56.97 119
24 244 A Czech-R Rogala 19.0 SL 58.96 54.19 56.59 117
25 33 S Cieślak-S Łojewski 8.0 MA 57.05 55.40 56.23 115
26 112 E Banaszkiewicz-K Omernik 19.0 MA/PO 55.86 56.59 56.22 113
27 67 R Jagniewski-B Pazur 25.0 WP 56.27 56.06 56.17 111
28 54 Z Dymiński-M Tyrcz 11.0 SW 49.62 62.68 56.12 109
29 143 K Jassem-M Kwiecień 36.0 WP/DS 50.63 61.25 55.91 107
30 61 O Gradowski-M Volfson BLS 52.09 59.72 55.88 105
31 89 K Antas-T Kaczanowski 30.0 WP 55.33 56.41 55.87 103
32 116 G Bachanek-E Błaż 1.0 MA 54.73 56.84 55.78 101
33 126 W Klapper-J Russyan 36.0 MP 50.47 61.04 55.73 99
34 195 W Olański-W Starkowski 36.0 DS 51.20 60.06 55.61 97
35 245 K Szykuła-P Żak 6.5 LD 56.54 54.43 55.49 95
36 152 L Niemiec-A Szymczak 14.0 SL 57.58 53.24 55.42 93
37 172 T Winciorek-M Jeleniewski 19.0 DS/MA 47.31 63.51 55.37 91
38 269 R Wajdowicz-A Hycnar 14.0 MP 46.74 63.98 55.31 89
39 267 T Wnuk-I Grzejdziak 19.0 MA 55.14 55.18 55.16 87
40 274 T Godek-A Potyński 19.0 MA 59.01 51.18 55.12 85
41 11 T Paluchowski-S Stachlewski 8.0 MA 52.88 56.84 54.85 83
42 253 J Moszyński Jun-J Ronke 19.0 MP/LD 53.38 56.16 54.76 81
43 128 K Ujazdowski-N Kuszewski 14.0 SW 60.59 48.15 54.41 79
44 192 W Radziak-A Suwik 16.0 MA/LD 54.44 54.12 54.28 77
45 82 A Mer-W Pietraszewski 16.0 PD 56.44 52.08 54.27 75
46 263 M Walczak-J Ciechomski 19.0 MA 57.47 51.03 54.26 73
47 144 J Mazurkiewicz-W Karłowicz 6.5 MA 54.16 54.28 54.22 71
48 16 W Buze-Z Kowalewski 22.0 MA 59.76 48.07 53.94 69
49 113 A Sarniak-D Krajewski 14.0 MA 54.97 52.82 53.90 67
50 276 I Chodorowska-J Chodorowski 24.0 LU 54.12 53.55 53.84 65
51 181 M Dąbrowski-M Dobrzyński 5.0 MA 59.19 48.40 53.82 63
52 134 A Garstka-K Kluf 11.0 PO 54.58 52.87 53.73 61
53 249 I Jarosz-L Sztyrak 24.0 PO 50.74 56.56 53.64 59
54 131 G Busse-P Busse 14.5 WP 55.86 51.21 53.55 57
55 255 J Szutowicz-R Szczepański 19.0 PO/KP 61.07 45.78 53.47 55
56 167 M Jeleniewska-A Grunt 14.0 MA 50.97 55.89 53.42 53
57 234 K Sztompke-M Majewski 14.0 MA 56.27 50.52 53.41 51
58 223 M Skwirczyński-T Derba 11.0 ZP 52.04 54.63 53.33 49
59 275 E Kozyra-L Ohrysko 19.0 MA 47.93 58.77 53.32 47
60 190 M Cichocki-P Żurakowski 30.0 WM 60.31 46.20 53.29 45
61 270 B Lesicki-W Ziobro 11.0 MP 51.15 55.46 53.29 43
62 236 M Krupowicz-S Zawiślak 30.0 MA 56.27 50.11 53.20 41
63 252 J Michałowski-W Turant 24.0 KP/LD 50.80 55.60 53.19 39
64 101 J Poletyło-M Wójcicki 30.0 WP 49.93 56.45 53.17 37
65 3 P Boniński-W Bartczak 5.0 MA 53.82 52.52 53.17 35
66 133 L Błaziński-F Świderski 14.0 ZP 51.43 54.82 53.12 33
67 151 J Baka-J Kaczorowski 14.0 LU 48.03 57.97 52.98 31
68 191 S Gołębiowski-M Kwieciński 30.0 DS 60.83 45.02 52.97 29
69 224 E Miszewska-A Kowalski 30.0 MA 55.98 49.90 52.96 27
70 103 H Klukowska-T Klukowski 8.0 DS 46.42 59.22 52.79 25
71 125 P Kalinowski-S Kalinowski 6.5 MA 51.16 54.29 52.72 23
72 107 T Raczkiewicz-K Warzocha 11.0 LU/SW 52.56 52.87 52.72 21
73 130 A Mandecka-K Latoszewski 8.0 MA 57.79 47.53 52.69 19
74 71 P Ludwicki-J Pawelec MA 52.21 53.00 52.60 17
75 36 R Ruta-J Przerembski 3.0 LD 57.92 47.21 52.59 15
76 92 J Herman-A Trygar 14.0 MP 53.47 51.66 52.57 13
77 250 T Spodenkiewicz-A Kozikowski 6.5 LD 51.16 53.75 52.45 11
78 247 C Bałdysz-M Bałdysz 8.0 DS 51.14 53.73 52.43 9
79 22 S Siwek-W Palmowski 6.5 MA 53.82 50.94 52.39 8
80 264 R Nowicki-R Stoliński 14.0 LD 53.91 50.83 52.38 7
81 154 Z Dmitruk-A Kozak 11.0 LU 51.40 53.32 52.36 6
82 149 Z Borkowski-P Kita 11.0 SW 55.73 48.87 52.32 5
83 69 Z Piwoński-M Stefaniuk 16.0 MP 55.25 49.13 52.21 4
84 124 R Smejda-D Wroński 8.0 ZP 54.37 49.95 52.17 3
85 147 K Latawiec-P Stopa 11.0 MP 50.90 53.42 52.16 2
86 73 Z Reczek-A Zdybel 19.0 MP 46.37 57.84 52.07 1
87 85 S Bolesta-M Skorski 8.0 PD 49.52 54.65 52.07  
88 155 K Ralak-A Sękowski 24.0 PO 52.83 50.72 51.78  
89 83 R Kowalski-G Zakrzewski 11.0 SW 57.38 46.09 51.76  
90 15 K Kaluziński-J Szkup 8.0 LD 62.62 40.51 51.62  
91 146 M Pasternak-K Araszkiewicz 24.0 PO 53.29 49.92 51.61  
92 189 C Góra-J Figlus 11.0 SL 53.55 49.59 51.58  
93 202 E Jas-W Haponiuk 6.5 SW 53.07 49.90 51.50  
94 205 J Szyszkowski-A Zawadzki 16.0 MP 54.07 48.80 51.45  
95 110 K Codello-W Maryniowski 14.0 LU 51.78 50.92 51.35  
96 5 A Wilkosz-J Młyńczyk 25.0 MP 52.53 50.14 51.34  
97 173 R Kmieciak-J Węgrzyn 6.5 PM 53.38 49.12 51.26  
98 127 I Michalski-R Modelski 1.0 SW 52.66 49.76 51.22  
99 230 P Katarzyński-T Pawluk 3.0 LU 58.94 43.38 51.20  
100 51 S Pająk-T Kowalczewski 11.0 SW 49.70 52.67 51.18  
101 145 T Niedźwiadek-K Latus 8.0 LU 51.13 51.21 51.17  
102 48 K Grzeszkowiak-M Różański 4.0 MA 56.29 45.99 51.17  
103 201 M Żakowicz-D Zarębski 11.0 ZP/MP 48.49 53.87 51.17  
104 256 H Brodawski-W Barszczewski   47.91 54.39 51.13  
105 14 S Prus-A Knawa 9.5 SW 54.62 47.60 51.13  
106 95 H Borewicz-A Borewicz 8.0 MA 51.38 50.86 51.12  
107 53 W Kałużyński-A Kondeja 11.0 MA 50.06 52.08 51.07  
108 42 K Kołacz-E Majewski 11.0 51.69 50.27 50.98  
109 109 T Przyjemski-M Pohorecki 11.0 MP 53.51 48.30 50.92  
110 162 A Bocheński-B Pszczoła 14.0 MA 54.13 47.57 50.87  
111 45 K Hołowacz-I Ciborowski 5.5 MA 48.59 52.33 50.45  
112 150 M Modrzejewski-J Radecki 16.0 MA 50.31 50.31 50.31  
113 193 G Brewiak-E Starzyński 13.5 PM 55.40 45.02 50.24  
114 81 A Robak-M Witek 30.0 SL 51.60 48.82 50.22  
115 176 A Denysiuk-J Wawryniuk 2.0 SW 45.89 54.57 50.21  
116 221 T Nowacki-S Jakubowski 3.0 MA 48.08 52.27 50.16  
117 4 Z Figura-J Skoczylas 8.0 MA 52.21 48.02 50.13  
118 196 W Pełka-P Tuszyński 8.0 MA 57.17 42.87 50.06  
119 206 R Odoliński-J Kraszewski 16.0 MA 48.29 51.69 49.98  
120 168 J Pijanowski-J Kowalski 8.0 MA 50.22 49.69 49.96  
121 184 P Kamiński-K Adamski MA 53.01 46.84 49.94  
122 91 M Woyna-W Talar 11.0 MA 60.73 39.02 49.93  
123 182 A Czech-M Macewicz 8.0 OP 51.10 48.60 49.86  
124 21 S Sarna-M Waglewski 5.0 SW 55.61 43.89 49.78  
125 8 M Filipowski-M Jaworski 9.5 MP 54.00 45.47 49.76  
126 122 D Kulpiński-M Górecki 8.0 PK 50.56 48.80 49.69  
127 273 P Jurek-B Szulejewski 19.0 MA 57.13 42.10 49.65  
128 94 D Chudzik-J Wojewódka 1.0 MA 44.55 54.31 49.40  
129 232 L Chlebowski-T Witkowski 8.5 MA 47.80 50.97 49.38  
130 68 M Kowalski-S Patejuk 11.0 MA 49.96 48.55 49.25  
131 30 J Wiśniewska-T Woźniak 2.0 MP/KP 43.94 54.43 49.15  
132 121 S Kamiński-J Kozak 5.5 MA 47.48 50.83 49.15  
133 90 A Lubojemski-K Kleinrok 11.0 MP 54.00 43.91 48.98  
134 243 M Maj-A Wasiak 5.0 LD 48.81 49.07 48.94  
135 161 P Dybicz-P Janiszewski 8.0 MA/PD 54.39 43.32 48.88  
136 262 Z Herbut-S Matusz 4.0 LU/SW 43.46 54.31 48.86  
137 13 R Banaszak-J Pastuszak 9.5 LU 45.22 52.28 48.73  
138 227 K Gołąbek-S Mazur 3.0 SW 51.55 45.83 48.70  
139 87 S Jędrych-J Wagner 5.0 LU 46.09 51.20 48.63  
140 164 M Jurczenia-M Prokop 2.5 SW 43.62 53.52 48.54  
141 225 J Piotrowski-A Żelazny 4.0 MA 43.52 53.44 48.45  
142 27 Z Beling-T Krysztofiak 14.0 LD 48.45 48.12 48.29  
143 153 K Osuchowski-W Gąssowski 11.0 MP 48.48 47.83 48.15  
144 209 J Bachrach-J Miś 3.5 SL 54.20 42.01 48.14  
145 6 A Gadzinowski-J Krawczyński 6.5 LU 50.09 46.05 48.08  
146 214 P Śliwiński-A Kozłowski 8.0 WP 49.31 46.80 48.06  
147 187 Z Szuchnik-J Cel 1.5 MA 47.04 49.04 48.04  
148 188 E Zalewski-M Błach 4.5 SL 49.86 46.04 47.96  
149 1 K Jażdrzyk-D Kardas 7.5 MA/LD 43.62 52.33 47.96  
150 93 M Adamczuk-W Tokarski SK 49.38 46.25 47.82  
151 23 P Dobrzyński-P Wójtowicz   49.76 45.78 47.78  
152 261 W Burek-A Byzdra 6.5 PK 46.66 48.71 47.68  
153 204 B Pawlak-P Chindelewicz 11.0 PD 43.54 51.67 47.59  
154 111 T Sagan-Ł Sznajder 1.5 MA 44.38 50.76 47.55  
155 165 M Pietraszek-A Bobko 13.5 PK 43.16 51.90 47.51  
156 104 A Strzelecki-J Majkowski 8.0 SW 44.16 50.61 47.37  
157 207 K Fleming-P Nowicki 5.5 KP/MA 46.46 47.97 47.21  
158 114 D Burek-Z Hylaszek 6.5 SL 39.23 55.16 47.15  
159 129 M Nowak-L Szeląg 5.5 MA 53.84 40.30 47.11  
160 266 J Greś-J Orzeł 11.0 MA 49.17 44.98 47.09  
161 96 A Marciniak-P Sobczak 5.0 MA 47.43 46.51 46.97  
162 141 M Sikora-A Sikora 4.0 MA 47.24 46.65 46.95  
163 106 J Myć-K Marucha 1.5 LU 46.40 47.29 46.84  
164 215 G Kułak-P Waniurski 8.0 LU 46.79 46.84 46.81  
165 102 P Łyczkowski-A Serwach 8.0 MA 51.36 42.14 46.78  
166 235 J Janowski-A Lućko 24.0 SW 44.99 48.52 46.75  
167 7 J Wielochowska-K Wielochowsk i8.0 MA 43.07 50.40 46.72  
168 169 J Piotrowski-A Stankiewicz 9.5 PM 48.17 44.74 46.47  
169 55 M Kielan-P Kowalski 5.0 SW 44.33 48.33 46.32  
170 66 W Król-E Pawliński 4.0 MA 43.54 48.93 46.22  
171 29 R Jaśkiewicz-S Jaśkiewicz 8.0 MP 42.37 49.97 46.15  
172 216 E Karski-J Bors 5.5 MA 46.47 45.72 46.10  
173 246 M Gackowska-S Grzejdziak 8.0 KP/MA 46.13 45.99 46.06  
174 43 E Czubak-P Musiał 2.5 MA 41.29 50.81 46.03  
175 242 D Ksyta-W Stanula 8.0 SW 48.95 43.03 46.01  
176 84 S Woźniak-R Wójcik 4.5 MA 55.22 36.68 46.00  
177 281 W Mackiewicz-T Ożóg 8.0 MA 49.02 42.90 45.98  
178 65 S Wieczorek-W Krogulec 1.0 LU 45.50 46.40 45.95  
179 47 A Klik-W Kikolski 6.5 MA 48.49 43.15 45.83  
180 231 I Czajka-M Żabierek 0.5 MA 40.75 50.96 45.83  
181 156 L Adamiak-M Amerek 2.0 MA 49.08 42.47 45.79  
182 210 J Maj-G Włoczewski 2.5 SW 42.17 49.40 45.77  
183 175 E Daniszewski-M Stawiarz 2.5 MA 39.47 52.01 45.71  
184 56 L Ćwil-A Marciniak 0.5 SW 44.45 46.90 45.67  
185 88 A Kosikowski-J Zalewski 8.0 MA 43.02 48.32 45.65  
186 72 J Lipiński-M Szakun 1.5 MA 45.98 45.28 45.63  
187 105 J Węcławik-P Strzelczyk 4.0 MA 43.96 47.17 45.56  
188 123 J Anczakowski-H Puchała 8.0 MA 36.30 54.31 45.26  
189 63 J Kazubski-A Umięcki 8.0 MA 43.51 46.66 45.08  
190 86 B Gancarz-D Dąbrowski 2.5 MA 46.99 42.85 44.93  
191 265 J Kalita-K Kotorowicz 14.0 MA/PD 33.25 56.67 44.90  
192 136 B Janeczek-S Kacperek 6.5 MA 43.78 45.77 44.77  
193 135 G Czerwiński-M Paradowski MA 43.55 46.00 44.77  
194 28 S Rokicki-W Bernaciak 3.0 MA 48.90 40.38 44.67  
195 35 A Ciborowska-J Sikora 2.5 MA 48.48 40.29 44.41  
196 268 P Markiewicz-M Surman 3.0 MP 45.26 43.20 44.24  
197 208 J Kasprzak-M Nowosadzki 8.0 PO 53.72 34.49 44.15  
198 26 R Maciąg-C Bartoszuk 5.5 LU 40.83 47.47 44.14  
199 2 M Chibowski-A Cimek 3.5 LU 45.04 42.63 43.84  
200 12 W Niedolaz-J Adamczyk 8.0 SW 44.56 43.03 43.80  
201 271 K Hałaczkiewicz-R Pietrzyk 5.0 LD 47.24 39.28 43.28  
202 52 A Potrzyszcz-M Buczek 5.0 SW 40.06 46.51 43.27  
203 50 T Kustra-J Małysz 4.0 SW 42.97 43.36 43.16  
204 174 J Wandzel-K Górka 4.0 LU 34.26 52.02 43.09  
205 115 M Wesołowski-J Zając 1.0 LU 46.89 39.10 43.01  
206 226 J Kusiński-M Zaleski 0.5 LU 39.38 45.70 42.52  
207 213 C Popiel-F Zieliński 1.5 MA 44.63 39.93 42.29  
208 241 S.Król-S Król 3.5 SW 41.05 43.37 42.20  
209 229 P Wnuk-E Szymański 1.5 LD 31.81 52.31 42.01  
210 142 G Nowiński-P Wróblewski 2.0 MA 38.92 44.59 41.74  
211 170 J Buchacz-J Podkański 8.0 MA 36.94 45.72 41.31  
212 171 P Zaleski-A Lewicki 1.0 LU 39.05 43.49 41.26  
213 163 Z Kulczyński-A Lenart MA 37.52 44.69 41.08  
214 148 R Siewior-Z Madej 1.0 SW 35.58 44.78 40.15  
215 24 R Pasek-M Krawczyk MA 42.18 37.81 40.01  
216 34 D Opolski-J Sapiecha LU 37.55 41.37 39.45  
217 25 W Czarniawski-C Pyszyński 2.5 MA 43.90 34.89 39.42  
218 10 A Kusztal-P Lisowski 5.0 MA 36.04 42.81 39.41  
219 272 J Przytycka-E Jurkiewicz 2.5 MA 39.05 39.50 39.28  
220 222 A Kulik-A Kowalski MA 34.44 43.15 38.77  
221 132 M Borowiec-Z Ślęzak SW 37.95 37.64 37.79  
222 166 M Modzelewski-J Modzelewski 2.5 MA 35.81 38.83 37.32  
223 74 H Święch-Z Mistak 8.0 MP 30.97 37.93 34.43  
224 254 J Kucińska-A Wład 2.5 SL/LD 44.85 0.00 22.54  
225 108 Y Bileychik-K Rogashevskaya BLS 40.65 0.00 20.43  

 

Suma WK = 2342.5
PIERWSI W SESJI 1 211, B Gierulski-J Skrzypczak 30.0 WM 67.46%
PIERWSI W SESJI 2 64, S Kowalczyk-J Sucharkiewicz 19.0 SL 67.30%