Poznań Game Arena

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów Młodszych i Młodzików w Brydżu Sportowym

25-26 listopada.2006r

wersja do wydruku
 

Serdecznie zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów Młodszych i Młodzików w Brydżu Sportowym, które odbędą się w dniach 25-26 listopada 2006 na terenie Targów Poznańskich w ramach Poznań Game Arena.

Program jest tak ułożony, aby uczestnicy mogli przyjrzeć się innym grom, które będą toczyć się w halach targowych i wieczorem pójść do kina.

 

Uczestnicy: Uczniowie dziennych szkół urodzeni w 1987 i młodsi.

 

Program mistrzostw:

Sobota 11.00 Turniej par (juniorzy + młodzicy)

11.00 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Brydżu Sportowym (Wielkopolskie i Zachodniopomorskie)

Zakończenie około 15.30-16.00

Sobota 17.30 -19.45 pierwsze rundy turnieju drużynowego (drużyny 4 osobowe) W turnieju drużynowym będzie prowadzona odrębna klasyfikacja dla młodzików.

Niedziela 10.00 – 14.15 turniej drużynowy c.d.

14.30 zakończenie Mistrzostw, wręczenie nagród

Program ułożyłem tak aby zapewnić dobry dojazd i powrót wszystkim uczestnikom.

Organizatorzy Game Arena zapewniają bezpłatny powrót do domu wszystkim uczestnikom pociągami PKP przewozy regionalne, a więc wszystkimi pociągami osobowymi i pospiesznymi ( bez IC i EC i TLK).

 

Podczas rozgrywek obowiązują przepisy PZBS.

 

Wyżywienie we własnym zakresie.

Zakwaterowanie: organizatorzy zapewniają rezerwację noclegów jeżeli zapotrzebowanie zostanie zgłoszone do 13 listopada! (Nie podajemy miejsca , bo zależy ono od ilości zgłoszeń) Cena w bursie szkolnej około 20 zł. Zgłoszenia tylko z pełnoletnim opiekunem, który będzie odpowiedzialny za przestrzeganie regulaminu bursy.

 

Z racji wielkości przedsięwzięcia organizatorzy Game Arena zobowiązali mnie do podania dokładnej liczbę uczestników na tydzień przed rozpoczęciem imprezy. Dlatego proszę o zgłoszenie ilości uczestników do 13 listopada.

 

Bardzo proszę o jak najszybsze potwierdzenie przyjęcia zaproszenia.

 

W imieniu organizatorów

Jan Sibilski