Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 2005

klasyfikacje za rok 2005
STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ
MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ
WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ
 
Jak zostać organizatorem podpowie Komisarz KMP Stefan Jacek Berwid:
sjberwid@poczta.onet.pl tel. (22) 6642572 kom. 0601678661
adresy organizatorów regulamin
 

Klasyfikacje za rok 2005
(8 najlepszych z 12 turniejów, wyniki oficjalne)

Ogólna, Kobiet, Seniorów, woj. Seniorów, Juniorów, Młodzieży Szkolnej

Klasyfikacja ogólna 2005r 
startowało 5203 zawodników

Lp.

CEZAR

NrEw.

Imię

Nazwisko

WK

Sek

Woj.

SPdf

K

Pkl

[%Pdf]

1

06178

6730

Adam

EJNIK

4.0

CI2

MA

11118

 

200

92,65

2

06201

7922

Jarosław

Kawczyński

4.0

CI2

MA

11074

 

158

92,28

3

06346

5078

Adam

Pawłowski

7.0

PL2

KP

11046

 

136

92,05

4

nz

5012

Julian

Osmólski

 

WA7

MA

10986

 

114

91,55

5

01508

8155

Jarosław

Molenda

4.0

JG5

DS

10968

 

102

91,40

6

05761

2383

Tomasz

Piątkowski

4.0

SK1

MA

10896

 

95

90,80

7

05879

2789

Dariusz

Zarębski

4.0

SK1

MA

10887

 

88

90,73

8

10525

5010

Zdzisław

Noga

1.0

WA7

MA

10730

 

86

89,42

9

06347

4840

Karol

Pokorski

4.0

PL2

KP

10683

S

84

89,03

10

02054

2888

Waldemar

Lewandowski

7.0

GO1

LB

10637

S

82

88,64

11

04369

703

Leszek

Mielczarek

12.0

OL4

WM

10631

 

80

88,59

12

07122

8965

Piotr

Klichta

2.5

OP4

OP

10592

 

78

88,27

13

04250

7506

Bogusław

Gierulski

18.0

GD4

WM

10592

 

76

88,27

14

01138

1576

Marek

Pietraszek

12.0

RZ1

PK

10532

 

74

87,77

15

02367

3910

Bogumił

Olszewski

4.0

ZG4

LB

10529

S

72

87,74

16

02121

2524

Ryszard

Sakowicz

4.0

GO1

LB

10522

 

70

87,68

17

06812

1273

Jan

Nadaj

7.0

WA7

MA

10515

S

68

87,63

17

10524

9530

Tadeusz

Rostkowski

1.0

WA7

MA

10515

 

68

87,63

19

01410

7731

Tadeusz

Kowalik

2.5

JG5

DS

10460

 

64

87,17

20

06092

6116

Piotr

Siemaszko

4.0

SZ3

ZP

10446

 

62

87,05

21

01128

1575

Roman

Opaliński

12.0

RZ1

PK

10422

 

60

86,85

22

01498

8483

Marek

Michalski

2.5

LG4

DS

10388

 

58

86,57

23

04430

704

Jan

Rogowski

18.0

OL1

WM

10346

S

56

86,22

24

04347

5415

Henryk

Łakomski

7.0

SU1

WM

10256

 

54

85,47

25

04203

1788

Janusz

Borowiński

12.0

OL4

WM

10253

 

52

85,44

26

01232

3324

Andrzej

Bartosik

4.0

LG4

DS

10216

 

50

85,13

27

04820

2309

Wiesław

Mączkowski

12.0

SŁ1

PM

10202

 

48

85,02

28

02120

2523

Ignacy

Sakowicz

4.0

GO1

LB

10194

S

46

84,95

29

03714

9226

Andrzej

Grela

4.0

BY3

KP

10115

 

44

84,29

30

01613

3115

Marek

Rzeszutek

4.0

JG1

DS

10080

 

42

84,00

31

10215

4819

Rafał

Andrałojć

4.0

SZ1

ZP

10052

J

40

83,77

32

01287

7440

Marek

Drecki

4.0

JG5

DS

10003

 

38

83,36

33

07902

9568

Damian

Mazurak

2.5

GO1

LB

9980

 

36

83,17

34

10287

5638

Ryszard

Szuperski

1.5

RZ2

PK

9974

S

34

83,12

35

02151

4922

Cezary

Szadkowski

12.0

GO4

LB

9974

S

32

83,12

36

01668

56

Edward

Szafraniec

7.0

JG2

DS

9957

 

30

82,98

37

03750

16

Julian

Jurski

7.0

BY4

KP

9952

S

28

82,93

38

01793

3828

Aleksander

Czepil

4.0

OP3

OP

9944

 

26

82,87

39

03529

3099

Jacek

Szczerbowski

2.5

OW1

SL

9938

 

24

82,82

40

02116

3897

Andrzej

Rękosiak

4.0

GO4

LB

9917

 

22

82,64

41

06041

825

Edward

Niewierowski

7.0

SZ3

ZP

9885

 

20

82,38

42

02240

96

Janusz

Dąbek

4.0

ZG4

LB

9870

 

18

82,25

43

06978

1574

Tomasz

Ukraiński

7.0

RZ1

PK

9867

 

16

82,23

44

05792

1821

Stanisław

Róg

7.0

PT1

LD

9851

 

14

82,09

45

04413

706

Grzegorz

Probola

4.0

OL1

WM

9844

 

12

82,03

46

01703

5904

Jan

Tur

4.0

JG1

DS

9830

S

10

81,92

47

04797

1182

Ryszard

Konopka

7.0

SŁ1

PM

9828

S

9

81,90

48

04222

3849

Marcin

Czarniawski

7.0

SU2

WM

9819

 

8

81,83

49

04510

642

Wojciech

Wrześniowski

7.0

OL4

WM

9814

 

7

81,78

50

07926

4454

Maciej

Wierzbicki

4.0

GO4

LB

9772

 

6

81,43

51

01794

3829

Kazimierz

Czepil

4.0

OP3

OP

9771

S

5

81,43

52

nz

1281

Józef

Skup

 

WA7

MA

9768

S

4

81,40

53

04384

641

Stanisław

Nowotka

4.0

OL4

WM

9763

 

3

81,36

54

04363

1075

Tomasz

Małachowski

7.0

SU2

WM

9750

 

2

81,25

55

03884

2357

Wiesław

Paczkowski

2.5

BY3

KP

9725

 

1

81,04

Klasyfikacje specjalne za rok 2005 

2. Kobiet

startowało 483

Lp.

CEZAR

NrEw

. Imię

Nazwisko

WK

Sek.

Woj.

SPdf

%Pdf

Pkl

1.

04452

3725

Teresa

Skrzypczak

7.0

OL6

WM

9697

80,81

18

2.

07164

2226

Svetlana

Bodrenkova

1.5

BR1

PD

9516

79,30

15

3.

05544

5396

Jolanta

Ziętara

2.5

PI2

WP

9205

76,71

12

4.

9984

Taky

Bohossian

TO2

ZG

8881

74,01

9

5.

nz

4156

Urszula

Lewicka

KA1

ŚL

8801

73,34

7

6.

02198

3107

Katarzyna

Żegilewicz

4.0

GO2

LB

8794

73,28

5

3. Seniorów

startowało 1397                                                               najlepsi w województwach

Lp.

CEZAR

NrEw

. Imię

Nazwisko

WK

Sek.

Woj.

SPdf

%Pdf

Pkl

1.

06347

4840

Karol

Pokorski

4.0

PL2

KP

10683

89,03

18

2.

02054

2888

Waldemar

Lewandowski

7.0

GO1

LB

10637

88,64

15

3.

02367

3910

Bogumił

Olszewski

4.0

ZG4

LB

10529

87,74

12

4.

06812

1273

Jan

Nadaj

7.0

WA7

MA

10515

87,63

9

5.

04430

704

Jan

Rogowski

18.0

OL1

WM

10346

86,22

7

6.

02120

2523

Ignacy

Sakowicz

4.0

GO1

LB

10194

84,95

5

4. Juniorów 

startowało 239

Lp.

CEZAR

NrEw

. Imię

Nazwisko

WK

Sek.

Woj.

SPdf

%Pdf

Pkl

1.

10215

4819

Rafał

Andrałojć

4.0

SZ1

ZP

10052

83,77

18

2.

05918

904

Tomasz

Derba

4.0

SZ4

ZP

8922

74,35

15

3.

10209

7374

Igor

Łosiewicz

0.5

WA7

MA

8888

74,07

12

4.

02198

3107

Katarzyna

Żegilewicz

4.0

GO2

LB

8794

73,28

9

5.

03856

7859

Jakub

Mitke

1.5

BY3

KP

8359

69,66

7

6.

01602

6015

Łukasz

Rolek

4.0

WR1

7816

65,13

5

5. Młodzieży szkolnej

startowało 299

Lp.

CEZAR

NrEw

. Imię

Nazwisko

WK

Sek.

Woj.

SPdf

%Pdf

Pkl

1.

10209

7374

Igor

Łosiewicz

0.5

WA7

MA

8888

74,07

18

2.

05859

8497

Artur

Wasiak

4.0

LD1

LD

7749

64,58

15

3.

08911

4483

Ilia

Szpuntow

1.0

GO4

LB

7211

60,09

12

4.

10212

7375

Andrzej

Terszak

1.0

WA7

MA

6197

51,64

9

5.

08729

9050

Maciej

Polański

0.5

KA1

SL

6087

50,73

7

6.

04094

7653

Aleksy

Gembicki

1.5

BI1

PD

5739

47,83

5

6. Woj. Seniorów

 

a.Woj.

 

Dolnośląskie

 

startowało

125

DS

 

1.

01703

5904

Jan

Tur

4.0

JG1

 

9830

81,92

18

2.

01641

7366

Zbigniew

Sobczyk

7.0

WR1

 

8332

69,43

15

3.

01431

5900

Józef

Kucza

2.5

JG1

 

8139

67,83

12

4.

01742

72

Jerzy

Woźniczko

4.0

JG2

 

8040

67,00

9

5.

01437

997

Zdzisław

Kunc

7.0

WB

 

8029

66,91

7

6.

01534

7449

Antoni

Ochot

7.0

JG5

 

7909

65,91

5

 

b.Woj.

 

Lubuskie

 

 

startowało

191

LB

 

1.

02054

2888

Waldemar

Lewandowski

7.0

GO1

 

10637

88,64

18

2.

02367

3910

Bogumił

Olszewski

4.0

ZG4

 

10529

87,74

15

3.

02120

2523

Ignacy

Sakowicz

4.0

GO1

 

10194

84,95

12

4.

02151

4922

Cezary

Szadkowski

12.0

GO4

 

9974

83,12

9

5.

02087

2531

Marian

Nieznański

4.0

GO1

 

9607

80,06

7

6.

09003

252

Zbigniew

Samek

4.0

LS1

 

9570

79,75

5

 

c.Woj.

 

Małopolskie

 

startowało

125

MP

 

1

07229

2625

Kazimierz

Banek

7.0

TA1

 

8715

72,63

18

2

02710

1970

Zygmunt

Kubicki

7.0

KR1

 

8573

71,44

15

2

02843

8541

Andrzej

Wilkosz

18.0

KR1

 

8573

71,44

15

4

02803

2144

Adam

Stono

7.0

TA1

 

8382

69,85

9

5

09515

9915

Jan

Morawiec

0.5

KR3

 

8146

67,88

7

6

02673

6560

Marek

Jaworski

4.0

KR1

 

7846

65,38

5

 

d.Woj.

 

Mazowieckie

 

startowało

136

MA

 

1.

06812

1273

Jan

Nadaj

7.0

WA7

 

10515

87,63

18

2.

nz

1281

Józef

Skup

 

WA7

 

9768

81,40

15

3.

06770

7529

Euzebiusz

Majewski

7.0

WA3

 

8244

68,70

12

4.

06695

2023

Henryk

Kosianko

7.0

WA3

 

7797

64,98

9

5.

06876

2664

Janusz

Radecki

12.0

WA3

 

7304

60,87

7

6.

06781

5253

Kazimierz

Marcinkowski

0.5

WA6

 

7139

59,49

5

 

e.Woj.

 

Warmińsko-Mazurskie

 

startowało

122

WM

 

1.

04430

704

Jan

Rogowski

18.0

OL1

 

10346

86,22

18

2.

10373

5871

Jerzy

Wiśniewski

2.5

SU2

 

9488

79,07

15

3.

04496

712

Cezary

Wilczopolski

12.0

OL1

 

8868

73,90

12

4.

04473

7516

Jerzy

Sukow

7.0

GD4

 

8815

73,46

9

5.

04306

743

Ryszard

Kłusowski

4.0

OL1

 

8592

71,60

7

6.

04475

9265

Zdzisław

Suski

7.0

OL6

 

8381

69,84

5

 

f.Woj.

 

Zachodnio-Pomorskie

 

startowało

122

ZP

 

1.

06080

896

Jerzy

Sadowski

7.0

SZ1

 

9334

77,78

18

2.

05957

912

Edward

Kaczmarek

7.0

SZ1

 

8945

74,54

15

3.

06112

8389

Roman

Szlachetka

4.0

SZ3

 

8942

74,52

12

4.

05988

4045

Stanisław

Kulesza

7.0

SZ2

 

8620

71,83

9

5.

06045

5790

Zbigniew

Ogrodnik

7.0

SZ3

 

8327

69,39

7

6.

06067

763

Julian

Pisarek

7.0

SZ4

 

8290

69,08

5