regulamin

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 2009

regulamin
STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ
MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ
WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ
 
Jak zostać organizatorem podpowie Komisarz KMP Stefan Jacek Berwid:
sjberwid@poczta.onet.pl tel. (22) 6642572 kom. 0601678661 adresy organizatorów
 
 


Klasyfikacja ogólna za 2009rok
(8 najlepszych wyników) 4238 zawodników

 

Lp. CEZAR Imię Nazwisko WK Sek Woj. SPdf K Pkl [%Pdf]
1 11443 Jerzy Grabowski 7.0 NS2 MP 11508 S 100 95,90
2 06758 Tadeusz Luzak 12.0 WA2 MA 11404
99 95,03
3 06876 Janusz Radecki 18.0 WA2 MA 11354 N 98 94,62
4 01373 Andrzej Kaźmierczak 7.0 JG5 DS 11279
97 93,99
4 01534 Antoni Ochot 12.0 JG5 DS 11279 S 97 93,99
6 07895 Waldemar Kozielewski 4.0 GO4 LB 11118
95 92,65
7 01356 Roman Jankiewicz 7.0 JG3 DS 10977 S 94 91,48
8 04040 Jerzy Gober 7.0 SU1 PD 10733
93 89,44
9 01138 Marek Pietraszek 18.0 RZ1 PK 10727
92 89,39
9 11319 Przemysław Zawada 7.0 RZ1 PK 10727
92 89,39
11 03874 Alfred Nowak 4.0 BY5 KP 10682 S 90 89,02
11 04014 Piotr Wołowski 7.0 BY5 KP 10682
90 89,02
13 02054 Waldemar Lewandowski 12.0 GO3 LB 10672 S 88 88,93
14 02151 Cezary Szadkowski 18.0 GO4 LB 10592 N 87 88,27
15 04203 Janusz Borowiński 12.0 OL4 WM 10519 S 86 87,66
15 04369 Leszek Mielczarek 12.0 OL4 WM 10519 S 85 87,66
17 04430 Jan Rogowski 18.0 OL1 WM 10490 S 84 87,42
18 03920 Grzegorz Rojewski 12.0 BY1 KP 10487
83 87,39
19 05920 Andrzej Dębowski 12.0 SZ3 ZP 10480
82 87,33
19 06112 Roman Szlachetka 7.0 SZ3 ZP 10480
81 87,33
21 04344 Marek Lichocki 7.0 EL1 WM 10448 S 80 87,07
22 11652 Aleksander Niechoroszew 2.5 BR1 PD 10444
79 87,03
23 04042 Janusz Kowalewski 7.0 SU1 PD 10405
78 86,71
24 02121 Ryszard Sakowicz 12.0 GO3 LB 10401
77 86,68
25 01770 Aleksander Zdybel 7.0 JG3 DS 10336 S 76 86,13
26 05213 Paweł Małecki 7.0 ZG2 WP 10321 J 75 86,01
26 04684 Józef Pochroń 18.0 GD1 PM 10321 N 75 86,01
28 02199 Wiesław Żegilewicz 12.0 GO2 LB 10319
73 85,99
29 02566 Zdzisław Widomski 4.0 LU2 LU 10235 S 72 85,29
30 09003 Zbigniew Samek 7.0 LG1 DS 10231 S 71 85,26
31 06542 Irena Chodorowska 18.0 WA6 MA 10218 KS 70 85,15
31 06543 Jan Chodorowski 18.0 WA6 MA 10218 S 70 85,15
33 09303 Jarosław Łaszczuk 2.5 LD2 LD 10206
68 85,05
34 02736 Stanisław Malinowski 1.5 RZ3 PK 10203
67 85,03
35 01727 Artur Winkler 7.0 JG5 DS 10165
66 84,71
36 02013 Andrzej Jeleniewski 18.0 GO2 LB 10153
65 84,61
37 04250 Bogusław Gierulski 18.0 EL1 WM 10145
64 84,54
38 01264 Zbigniew Ciereszko 7.0 LG1 DS 10143
63 84,53
39 10335 Sławomir Wrzosek 7.0 OL1 WM 10131 N 62 84,43
40 02324 Andrzej Łagosz 7.0 ZG1 LB 10080
61 84,00
41 05212 Mirosław Małecki 7.0 ZG2 LB 10077
60 83,98
42 05932 Remigiusz Góralczyk 4.0 SZ5 ZP 10072
59 83,93
43 01474 Ryszard Makuch 4.0 JG5 DS 10023
58 83,53
44 01495 Ryszard Menzfeld 4.0 JG3 DS 10013
57 83,44
45 02764 Bogdan Piasecki 7.0 NS4 MP 9961
56 83,01
46 10864 Józef Adamski 2.5 BY2 KP 9811 S 55 81,76
46 03648 Albin Borkowski 4.0 BY2 KP 9811 S 55 81,76
48 06035 Aleksander Neimann 1.5 SZ5 ZP 9738
53 81,15
49 05378 Jerzy Sieracki 7.0 ZG5 LB 9698
52 80,82
50 01054 Tadeusz Garbacik 7.0 KR1 MP 9691 S 51 80,76
51 01195 Zbigniew Wilisowski 2.5 RZ3 PK 9682
50 80,68
52 05111 Wit Klapper 18.0 KR1 MP 9668 S 49 80,57
53 11653 Igor Krawczenko 4.0 BR1 PD 9659
48 80,49
54 05606 Grzegorz Dziębowski 4.0 LD2 LD 9656
47 80,47
55 12999 Adam Krysa 4.0 KR3 MP 9648 J 46 80,40
56 04127 Marian Urwanowicz 7.0 BI1 PD 9644
45 80,37
57 04109 Łukasz Brede 12.0 KR1 MP 9633
44 80,28
58 02395 Krzysztof Rogoziński 12.0 GO3 LB 9622
43 80,18
59 07989 Wiesław Skubisz 4.0 ZA1 SW 9615 S 42 80,13
60 04363 Tomasz Małachowski 7.0 OE1 WM 9607
41 80,06
61 06093 Marian Siwy 7.0 SZ3 ZP 9573 S 40 79,78
62 02676 Jarosław Jurkiewicz 12.0 TA1 MP 9563
39 79,69
62 02794 Ryszard Skotarski 7.0 TA1 MP 9563
39 79,69
64 04402 Ryszard Pichla 7.0 EL2 WM 9507
37 79,23
65 02748 Roman Narewski 2.5 NS2 MP 9483
36 79,03
66 05918 Tomasz Derba 7.0 SZ1 ZP 9476
35 78,97
67 04413 Grzegorz Probola 7.0 OL1 WM 9472
34 78,93
68 02926 Robert Kowalski 12.0 KC1 SW 9463
33 78,86
68 02970 Marcin Piwowarczyk 7.0 KC1 SW 9463
33 78,86
70 09387 Cezary Jarmuł 4.0 SZ2 ZP 9425
31 78,54
71 06978 Tomasz Ukraiński 12.0 RZ1 PK 9424
30 78,53
72 02671 Ryszard Jaśkiewicz 4.0 NS4 MP 9419
29 78,49
73 05988 Stanisław Kulesza 7.0 SZ2 ZP 9416 S 28 78,47
74 04035 Andrzej Balunowski 4.0 SU1 PD 9407
27 78,39
75 08087 Jan Maciejewski 7.0 GD3 PM 9397 N 26 78,31
76 01291 Krzysztof Dziekański 7.0 WR1 DS 9372
25 78,10
76 09594 Ewa Dziekańska 4.0 WR1 DS 9372 K 25 78,10
78 04043 Mirosław Liszewski 7.0 SU1 PD 9357
23 77,98
79 05510 Marek Wojciechowski 7.0 PO2 WP 9347
22 77,89
80 02650 Krzysztof Góra 4.0 KA3 SL 9299
21 77,49
80
Jarosław Sieczkowski 2.5 KA3 SL 9299
21 77,49
82 11656 Yelena Szochan 4.0 BR1 PD 9274 K 19 77,28
83 04222 Marcin Czarniawski 12.0 OE1 WM 9270
18 77,25
84 11681 Ziemowit Nowak 2.5 EL1 WM 9268
17 77,23
85 05016 Waldemar Gram 4.0 PI3 WP 9257
16 77,14
85 05210 Przemysław Maliszewski 2.5 PI3 WP 9257
16 77,14
87 08361 Wiesław Padewski 2.5 SZ5 ZP 9245 S 14 77,04
88 02311 Edward Kulus 7.0 ZG2 LB 9215 S 13 76,79
88 10041 Dariusz Kwiatkowski 1.5 ZG2 LB 9215
13 76,79
90 02479 Wojciech Gąska 2.5 LU2 LU 9191
11 76,59
91 05403 Piotr Solecki 4.0 PI3 WP 9168
10 76,40
92 06343 Mariusz Nowak 7.0 PL1 MA 9166
9 76,38
93 12374 Zdzisław Patreuha 1.5 JG5 DS 9161
8 76,34
94 05386 Paweł Siwiński 7.0 PO2 WP 9140
7 76,17
95 04347 Henryk Łakomski 12.0 OE2 WM 9126
6 76,05
96 05656 Andrzej Kaźmierczak 4.0 LD5 LD 9104
5 75,87
97 03823 Stanisław Łański 7.0 BY1 KP 9080 S 4 75,67
98 02503 Andrzej Koziejowski 4.0 LU2 LU 9076 S 3 75,63
99 09652 Radosław Surowiak 2.5 JG3 DS 9061
2 75,51
100 04157 Sławomir Bolesta 7.0 BI1 PD 9049
1 75,41

Klasyfikacje specjalne za rok 2009

M-ce IdCEZAR Imię Nazwisko WK Sek Woj. SPdf M.-og. Pkl [%Pdf]

1. kobiet

startowało 411
1 06542 Irena Chodorowska 18.0 WA6 MA 10218 S 20 85,15
2 09594 Ewa Dziekańska 4.0 WR1 DS 9372
16 78,10
3 11656 Yelena Szochan 4.0 BR1 PD 9274
12 77,28
4 07794 Marta Janeczek 4.0 PO1 WP 8816
9 73,47
5 01223 Cathy Bałdysz 12.0 WR1 DS 8772
7 73,10
6 02180 Lidia Wilczak 2.5 GO4 LB 8617
5 71,81

2. seniorów

startowało 958
1 11443 Jerzy Grabowski 7.0 NS2 MP 11508 S 20 95,90
2 01534 Antoni Ochot 12.0 JG5 DS 11279 S 16 93,99
3 01356 Roman Jankiewicz 7.0 JG3 DS 10977 S 12 91,48
4 03874 Alfred Nowak 4.0 BY5 KP 10682 S 9 89,02
5 02054 Waldemar Lewandowski 12.0 GO3 LB 10672 S 7 88,93
6 04203 Janusz Borowiński 12.0 OL4 WM 10519 S 5 87,66
6 04369 Leszek Mielczarek 12.0 OL4 WM 10519 S 5 87,66

3. juniorów


startowało 168
1 05213 Paweł Małecki 7.0 ZG2 WP 10321 J 20 86,01
2 12999 Adam Krysa 4.0 KR3 MP 9648 J 16 80,40
3 12533 Wiktor Zagórski 0.5 WA5 MA 8854 J 12 73,78
4 08785 Grzegorz Merynda 4.0 KR3 MP 8234 J 9 68,62
5 13364 Adam Lonski 2.5 SL1 PM 7603 J 7 63,36
5 13365 Kamil Madej 2.5 SL1 PM 7603 J 7 63,36

4. młodzieży szkolnej

startowało 85
1 10570 Wojciech Kaźmierczak 4.0 LD5 LD 9030 M 20 75,25
2 13643 Paweł Tyc 1.0 WA5 MA 8854 M 16 73,78
3 13666 Marta Ozimek 0.5 WA5 MA 7214 M 12 60,12
4 13644 Mateusz Wieczorek 0.5 WA5 MA 7074 M 9 58,95
5 13642 Sebastian Jasiński 0.5 WA5 MA 7055 M 7 58,79
6 12197 Michał Klukowski 2.5 WR1 DS 5501 M 5 45,84

5. nestorów

startowało 128
1 06876 Janusz Radecki 18.0 WA2 MA 11354 N 20 94,62
2 02151 Cezary Szadkowski 18.0 GO4 LB 10592 N 16 88,27
3 04684 Józef Pochroń 18.0 GD1 PM 10321 N 12 86,01
4 10335 Sławomir Wrzosek 7.0 OL1 WM 10131 N 9 84,43
5 08087 Jan Maciejewski 7.0 GD3 PM 9397 N 7 78,31
6 01288 Janusz Drozdowski 12.0 WR1 DS 8922 N 5 74,35

20 Pkl do CEZARa zostały zaliczone z klasyfikacji ogólnej